Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "E 29"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 | 64 | 396 | 0 | 0 | 348 | 8 | 107 | 59 | 17 | 78 | 111 | 4 | 9 | 16 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1 018 107 | 1 018 107 | 1 018 107 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 636 |
| Aktīvi kopā | 1 018 131 | 1 018 171 | 1 018 503 | 1 448 636 | 1 448 636 | 1 448 984 | 1 448 644 | 1 448 743 | 1 448 695 | 1 448 653 | 1 448 714 | 1 448 747 | 1 448 640 | 1 448 645 | 1 448 652 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 579 873 | 1 590 777 | 1 602 652 | 1 614 346 | 1 625 965 | 1 637 730 | 1 648 696 | 1 662 516 | 1 676 455 | 1 690 611 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 074 116 | 1 076 352 | 1 087 302 | 1 559 091 | 1 568 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 074 116 | 1 076 352 | 1 087 302 | 1 559 091 | 1 568 907 | 1 579 873 | 1 590 777 | 1 602 652 | 1 614 346 | 1 625 965 | 1 637 730 | 1 648 696 | 1 662 516 | 1 676 455 | 1 690 611 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -41 514 | -3826 | -4681 | -11 878 | -9816 | -10 618 | -11 244 | -11 776 | -11 742 | -11 661 | -11 704 | -10 932 | -13 927 | -13 934 | -14 149 |
| Pašu kapitāls kopā | -60 774 | -64 600 | -69 281 | -110 455 | -120 271 | -130 889 | -142 133 | -153 909 | -165 651 | -177 312 | -189 016 | -199 949 | -213 876 | -227 810 | -241 959 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -36 725 | -737 | -4681 | -11 878 | -9816 | -10 618 | -11 244 | -11 776 | -11 742 | -11 661 | -11 704 | -10 932 | -13 927 | -13 934 | -14 149 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -36 725 | -737 | -4681 | -11 878 | -9816 | -10 618 | -11 244 | -11 776 | -11 742 | -11 661 | -11 704 | -10 932 | -13 927 | -13 934 | -14 149 |
| Pārskata gada peļņa | -41 514 | -3826 | -4681 | -11 878 | -9816 | -10 618 | -11 244 | -11 776 | -11 742 | -11 661 | -11 704 | -10 932 | -13 927 | -13 934 | -14 149 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "DBSL" — 2 kopīgas personas
- SIA "Piena Muiža" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NAMS" — 2 kopīgas personas
- "Digitālo Inovāciju Apvienība"
- Latvijas Infrastruktūras modernizācijas apvienība
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "E 29"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "E 29" (reģ. nr. 40103188598) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Elizabetes iela 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 14 149 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (15). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-241 959 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.