Možums PRO SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 83 069 | 149 041 | 101 747 | 157 218 | 135 352 | 148 823 | 206 545 | 292 947 | 637 322 | 716 927 | 265 846 | 32 762 | 311 069 | 274 469 | 122 600 | 70 624 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 216 803 | 171 668 | 393 588 | 301 897 | 428 804 | 232 053 | 158 012 | 95 785 | 76 912 | 26 675 | 183 795 | 150 212 | 117 873 | 90 474 | 52 547 | 14 340 |
| Aktīvi kopā | 299 872 | 320 709 | 495 335 | 459 115 | 564 156 | 380 876 | 364 557 | 388 732 | 714 234 | 743 602 | 449 641 | 182 974 | 428 942 | 364 943 | 175 147 | 84 964 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 88 984 | 79 590 | 59 918 | 75 737 | 60 797 | 107 884 | 200 400 | 210 721 | 185 793 | 141 662 | 64 670 | 106 816 | 87 933 | 178 183 | 82 805 | 104 240 |
| Ilgtermiņa saistības | 188 097 | 5862 | 159 425 | 4123 | 2090 | 19 090 | 3650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 000 | 17 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Saistības kopā | 277 081 | 85 452 | 219 343 | 79 860 | 62 887 | 126 974 | 204 050 | 210 721 | 185 793 | 141 662 | 64 670 | 134 816 | 104 933 | 188 183 | 92 805 | 114 240 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8173 | 212 466 | 8582 | 101 252 | -38 302 | 170 341 | 15 835 | 114 011 | 350 430 | 342 177 | -216 969 | -312 013 | 275 850 | -147 248 | -94 418 | -111 618 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 791 | 235 257 | 268 838 | 370 090 | 488 288 | 243 600 | 160 507 | 178 011 | 528 441 | 601 940 | 384 971 | 48 158 | 324 009 | 176 760 | 82 342 | -29 276 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 950 330 | 1 338 664 | 1 088 884 | 1 161 219 | 929 879 | 1 242 061 | 1 507 443 | 1 643 238 | 2 207 920 | 2 013 117 | 34 611 | 162 861 | 594 244 | 334 518 | 503 340 | 637 735 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8838 | 251 805 | 12 129 | 117 863 | -76 388 | 139 741 | 23 032 | 139 609 | 350 780 | 342 190 | -216 969 | -312 013 | 275 850 | -147 180 | -93 492 | -111 404 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8842 | 251 805 | 10 383 | 121 658 | -42 078 | 188 910 | 22 398 | 139 089 | 350 765 | 342 190 | -216 969 | -312 013 | 275 850 | -147 180 | -93 492 | -111 404 |
| Pārskata gada peļņa | 8173 | 212 466 | 8582 | 101 252 | -38 302 | 170 341 | 15 835 | 114 011 | 350 430 | 342 177 | -216 969 | -312 013 | 275 850 | -147 248 | -94 418 | -111 618 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 93 | 93 | 93 | 93 | 52 | 58 | 63 | 63 | 58 | 46 | 6 | 10 | 8 | 11 | 12 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 415 000 | 98 928 | 96 507 | 0 | 268 678 | 0 | 24 800 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Možums PRO SIA
Pārskats
Možums PRO SIA (reģ. nr. 40103196970) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Grēcinieku iela 9 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 637 735 €, par 26,7% vairāk nekā gadu iepriekš (503 340 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 2,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 111 618 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 057 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-29 276 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.