SIA "WE ARE VERY"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 8800 € (11% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3695 | 178 | 1111 | 3069 | 1614 | 7061 | 5244 | 2797 | 8853 | 6422 | 3805 | 25 465 | 15 006 | 49 066 | 71 695 | 57 979 | 52 342 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2528 | 3674 | 2265 | 914 | 7518 | 8160 | 6177 | 4100 | 752 | 117 | 0 | 580 | 2097 | 11 459 | 42 094 | 47 278 | 39 912 |
| Aktīvi kopā | 6223 | 3852 | 3376 | 3983 | 9132 | 15 221 | 11 421 | 6897 | 9605 | 6539 | 3805 | 26 045 | 17 103 | 60 525 | 113 789 | 105 257 | 92 254 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 863 | 1559 | 712 | 493 | 6487 | 5403 | 5129 | 5918 | 3962 | 2441 | 2713 | 7609 | 16 935 | 4947 | 21 115 | 23 558 | 31 606 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 863 | 1559 | 712 | 493 | 6487 | 5403 | 5129 | 5918 | 3962 | 2441 | 2713 | 7609 | 16 935 | 4947 | 21 115 | 23 558 | 31 606 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3360 | 293 | 371 | 826 | -845 | 6056 | -3526 | -5313 | 4662 | -1545 | -209 | 17 344 | -18 267 | 55 409 | 37 096 | 1025 | -12 251 |
| Pašu kapitāls kopā | 5360 | 2293 | 2664 | 3490 | 2645 | 9818 | 6292 | 979 | 5643 | 4098 | 1092 | 18 436 | 168 | 55 578 | 92 674 | 81 699 | 60 648 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 414 | 11 594 | 13 552 | 16 804 | 18 984 | 26 318 | 34 855 | 23 328 | 7549 | 736 | 150 | 176 729 | 165 159 | 179 211 | 300 975 | 393 296 | 487 255 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3759 | 469 | 710 | 1180 | -845 | 6056 | -3526 | -5313 | 5527 | -1545 | -159 | 19 648 | -18 267 | 55 439 | 37 823 | 3396 | -12 155 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3760 | 469 | 710 | 1180 | -845 | 6056 | -3526 | -5313 | 5527 | -1545 | -159 | 19 648 | -18 267 | 55 439 | 37 823 | 4049 | -9746 |
| Pārskata gada peļņa | 3360 | 293 | 371 | 826 | -845 | 6056 | -3526 | -5313 | 4662 | -1545 | -209 | 17 344 | -18 267 | 55 409 | 37 096 | 1025 | -12 251 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 3360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2797 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 000 | 8800 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "WE ARE VERY"
Pārskats
SIA "WE ARE VERY" (reģ. nr. 40103197321) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Baldones pag., "Sarma Nr. 37".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 487 255 €, par 23,9% vairāk nekā gadu iepriekš (393 296 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2009–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 251 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 121 814 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 92 254 € un pašu kapitāls 60 648 € (65,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60,4%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.