Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multisell sistēmas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 517 | 28 623 | 24 649 | 26 150 | 67 207 | 159 759 | 108 232 | 77 993 | 82 389 | 72 595 | 110 116 | 108 054 | 133 375 | 120 448 | 112 440 | 135 112 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1831 | 10 123 | 6966 | 10 050 | 10 361 | 20 935 | 33 065 | 26 337 | 39 230 | 28 483 | 29 770 | 23 180 | 29 580 | 21 092 | 26 378 | 19 093 |
| Aktīvi kopā | 30 348 | 38 746 | 31 615 | 36 200 | 77 568 | 180 694 | 141 297 | 104 330 | 121 619 | 101 078 | 139 886 | 131 234 | 162 955 | 141 540 | 138 818 | 154 205 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 33 325 | 72 813 | 86 387 | 115 513 | 147 585 | 180 273 | 51 129 | 58 052 | 83 069 | 97 715 | 110 456 | 95 180 | 96 346 | 97 122 | 71 595 | 49 900 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 33 325 | 72 813 | 86 387 | 115 513 | 147 585 | 180 273 | 51 129 | 58 052 | 83 069 | 97 715 | 110 456 | 95 180 | 96 346 | 97 122 | 71 595 | 49 900 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3597 | -31 088 | -20 705 | -26 959 | 42 845 | 65 099 | 88 576 | -37 456 | -9808 | -34 597 | 22 402 | 4742 | 31 465 | -23 733 | 20 112 | 34 407 |
| Pašu kapitāls kopā | -2977 | -34 067 | -54 772 | -81 731 | -73 457 | -8358 | 80 218 | 42 761 | 32 953 | -1644 | 20 757 | 25 500 | 56 967 | 33 234 | 53 146 | 87 553 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 21 498 | 119 580 | 81 848 | 86 821 | 208 896 | 318 049 | 321 199 | 137 614 | 247 394 | 118 083 | 241 233 | 192 857 | 216 538 | 152 838 | 226 264 | 214 670 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3365 | -29 638 | -20 549 | -26 491 | 42 986 | 66 434 | 102 145 | -37 188 | -9435 | -34 302 | 22 508 | 4908 | 31 507 | -23 659 | 20 697 | 34 689 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3597 | -31 088 | -20 705 | -26 959 | 42 845 | 65 099 | 100 158 | -37 456 | -9808 | -34 551 | 22 402 | 4744 | 31 467 | -23 733 | 20 184 | 34 447 |
| Pārskata gada peļņa | -3597 | -31 088 | -20 705 | -26 959 | 42 845 | 65 099 | 88 576 | -37 456 | -9808 | -34 597 | 22 402 | 4742 | 31 465 | -23 733 | 20 112 | 34 407 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multisell sistēmas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Multisell sistēmas" (reģ. nr. 40103197548) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Meldriņu iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 214 670 €, par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš (226 264 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 34 407 € (16,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 71 557 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 154 205 € un pašu kapitāls 87 553 € (56,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.