"Reflehtika" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2840 | 2790 | 2740 | 2740 | 2640 | 2590 | 2620 | 20 620 | 23 520 | 24 320 | 25 652 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36 000 | 32 000 | 28 000 | 24 000 |
| Aktīvi kopā | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2840 | 2790 | 2740 | 2740 | 2640 | 2590 | 2620 | 56 620 | 55 520 | 52 320 | 49 652 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 50 | 50 | 50 | 100 | 50 | 50 | 130 | 249 | 981 | 1239 | 1461 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 50 | 50 | 50 | 100 | 50 | 50 | 130 | 249 | 981 | 1239 | 1461 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | 13 881 | -1832 | -3457 | -2890 |
| Pašu kapitāls kopā | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 2000 | 1950 | 2790 | 2740 | 2690 | 2640 | 2590 | 2540 | 2490 | 56 371 | 54 539 | 51 081 | 48 191 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 000 | 2900 | 800 | 1700 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 931 | -1782 | -3407 | -2840 |
| EBITDA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 931 | -1782 | -3407 | -2840 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | -50 | 13 881 | -1832 | -3457 | -2890 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Reflehtika" SIA
Pārskats
"Reflehtika" SIA (reģ. nr. 40103197552) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Sunīši, Garā iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1700 €, par 113% vairāk nekā gadu iepriekš (800 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2890 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 49 652 € un pašu kapitāls 48 191 € (97,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DC Feeders Baltics".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.