Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunrise Projects"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 286 573 | 65 306 | 30 851 | 21 889 | 12 231 | 2659 | 17 055 | 10 932 | 3766 | 260 | 273 | 214 | 639 | 399 | 403 | 46 | 6738 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 51 050 | 47 367 | 46 032 | 40 439 | 34 588 | 45 408 | 42 292 | 39 217 | 36 200 | 33 183 | 27 751 | 22 318 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 337 623 | 112 673 | 76 883 | 62 328 | 46 819 | 48 067 | 59 347 | 50 149 | 39 966 | 33 443 | 28 024 | 22 532 | 639 | 399 | 403 | 46 | 6738 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 172 151 | 131 | 68 | 274 | 9 | 602 | 136 | 478 | 0 | 134 | 547 | 813 | 1138 | 1065 | 203 | 1359 | 7077 |
| Ilgtermiņa saistības | 82 573 | 60 527 | 50 149 | 52 541 | 44 300 | 49 342 | 72 985 | 67 951 | 51 057 | 44 000 | 41 050 | 38 350 | 17 749 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 254 724 | 60 658 | 50 217 | 52 815 | 44 309 | 49 944 | 73 121 | 68 429 | 51 057 | 44 134 | 41 597 | 39 163 | 18 887 | 1065 | 203 | 1359 | 7077 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 80 899 | -30 884 | -25 349 | -17 153 | -7003 | -5605 | -11 897 | -4506 | 7189 | 401 | -2882 | -3057 | -1617 | 17 582 | 866 | -1513 | 974 |
| Pašu kapitāls kopā | 82 899 | 52 015 | 26 666 | 9513 | 2510 | -1877 | -13 774 | -18 280 | -11 091 | -10 691 | -13 573 | -16 631 | -18 248 | -666 | 200 | -1313 | -339 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 74 885 | 1779 | 4043 | 4508 | 10 334 | 3945 | 4923 | 7798 | 4966 | 6996 | 5868 | 8476 | 24 895 | 21 085 | 3354 | 3793 | 18 964 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 72 950 | -28 879 | -24 530 | -16 693 | -6688 | -5266 | -11 507 | -4456 | 7438 | 451 | -2882 | -3057 | -1617 | 17 582 | 866 | -1513 | 974 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 80 899 | -30 617 | -25 082 | -16 915 | -6765 | -5266 | -11 507 | -4456 | 7438 | 451 | -2882 | -3057 | -1617 | 17 582 | 866 | -1513 | 974 |
| Pārskata gada peļņa | 80 899 | -30 884 | -25 349 | -17 153 | -7003 | -5605 | -11 897 | -4506 | 7189 | 401 | -2882 | -3057 | -1617 | 17 582 | 866 | -1513 | 974 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunrise Projects"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sunrise Projects" (reģ. nr. 40103201097) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vesetas iela 10 - 72.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 18 964 €, par 400% vairāk nekā gadu iepriekš (3793 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 974 € (5,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 9482 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-339 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.