Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO RINGS Plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2637 | 12 086 | 12 633 | 1835 | 1870 | 1263 | 624 | 319 | 279 | 258 | 159 | 177 | 531 | 124 372 | 116 892 | 106 470 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 212 | 0 | 0 | 0 | 111 | 111 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 000 | 110 000 | 110 000 | 110 000 |
| Aktīvi kopā | 2849 | 12 086 | 12 633 | 1835 | 1981 | 1374 | 624 | 319 | 279 | 258 | 159 | 177 | 150 531 | 234 372 | 226 892 | 216 470 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2189 | 3059 | 3277 | 0 | 43 | 45 | 45 | 0 | 10 | 50 | 50 | 50 | 150 231 | 54 456 | 57 231 | 57 605 |
| Ilgtermiņa saistības | 15 672 | 32 844 | 32 844 | 28 143 | 40 045 | 40 045 | 40 045 | 40 045 | 40 045 | 40 245 | 40 315 | 40 595 | 41 665 | 141 665 | 141 665 | 141 665 |
| Saistības kopā | 17 861 | 35 903 | 36 121 | 28 143 | 40 088 | 40 090 | 40 090 | 40 045 | 40 055 | 40 295 | 40 365 | 40 645 | 191 896 | 196 121 | 198 896 | 199 270 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -17 012 | 8164 | 329 | -2820 | -674 | -609 | -750 | -260 | -50 | -261 | -169 | -262 | -897 | 79 616 | -10 255 | -10 796 |
| Pašu kapitāls kopā | -15 012 | -23 817 | -23 488 | -26 308 | -38 107 | -38 716 | -39 466 | -39 726 | -39 776 | -40 037 | -40 206 | -40 468 | -41 365 | 38 251 | 27 996 | 17 200 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 34 519 | 58 909 | 53 805 | 1763 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 485 800 | 9600 | 9600 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -17 012 | 8164 | 329 | -2820 | -674 | -609 | -750 | -260 | 0 | -94 | -119 | -212 | -847 | 292 986 | -4239 | -4796 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -17 012 | 8164 | 329 | -2820 | -674 | -609 | -750 | -260 | 0 | -211 | -119 | -212 | -847 | 290 290 | -10 255 | -10 796 |
| Pārskata gada peļņa | -17 012 | 8164 | 329 | -2820 | -674 | -609 | -750 | -260 | -50 | -261 | -169 | -262 | -897 | 79 616 | -10 255 | -10 796 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 9 | 8 | 8 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "AUTO RINGS EV"
- SIA "DT SERVICE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO RINGS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERTE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LOTT IBL"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NLS Group"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV SOLUTIONS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VVV Architecture"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO RINGS Plus"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO RINGS Plus" (reģ. nr. 40103202228) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Senču iela 2F.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 9600 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 796 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 4800 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 216 470 € un pašu kapitāls 17 200 € (7,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SLNW Group OU.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.