Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENSON PAINT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 64 153 | 99 494 | 55 520 | 271 881 | 291 798 | 312 457 | 367 975 | 376 548 | 315 044 | 473 594 | 493 588 | 566 690 | 553 886 | 533 645 | 315 292 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 16 487 | 19 322 | 76 275 | 15 043 | 33 046 | 32 171 | 27 197 | 19 250 | 15 453 | 12 846 | 14 123 | 10 140 | 6858 | 5950 | 7332 |
| Aktīvi kopā | 80 640 | 118 816 | 131 795 | 286 924 | 324 844 | 344 628 | 395 172 | 395 798 | 330 497 | 486 440 | 507 711 | 576 830 | 560 744 | 539 595 | 322 624 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 97 477 | 124 845 | 107 218 | 0 | 197 947 | 207 625 | 252 113 | 229 626 | 319 859 | 318 603 | 207 198 | 190 416 | 205 527 | 285 305 | 239 894 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 173 786 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 131 799 | 131 799 | 131 799 | 131 799 | 131 799 |
| Saistības kopā | 97 477 | 124 845 | 107 218 | 173 786 | 198 053 | 207 625 | 252 113 | 229 626 | 319 859 | 318 603 | 338 997 | 322 215 | 337 326 | 417 104 | 371 693 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -16 510 | 9718 | 28 121 | 75 732 | 19 952 | 17 372 | 6056 | 23 113 | -15 321 | 157 199 | 877 | 85 901 | -31 197 | -100 928 | -171 559 |
| Pašu kapitāls kopā | -21 084 | -11 366 | 16 755 | 99 573 | 119 525 | 137 003 | 143 059 | 166 172 | 10 638 | 167 837 | 168 714 | 254 615 | 223 418 | 122 491 | -49 069 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 703 520 | 766 519 | 980 419 | 1 739 400 | 1 744 631 | 1 848 762 | 1 639 354 | 1 824 749 | 1 640 290 | 1 706 261 | 1 764 034 | 2 193 248 | 2 157 011 | 2 085 381 | 2 151 105 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -15 683 | 9798 | 32 284 | 91 309 | 22 254 | 18 349 | 5451 | 20 021 | -18 630 | 152 634 | -6096 | 78 781 | -46 134 | -110 654 | -176 236 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -16 510 | 9718 | 32 135 | 91 267 | 22 133 | 20 291 | 7682 | 23 113 | -15 321 | 157 199 | 877 | 85 901 | -31 194 | -100 927 | -171 558 |
| Pārskata gada peļņa | -16 510 | 9718 | 28 121 | 75 732 | 19 952 | 17 372 | 6056 | 23 113 | -15 321 | 157 199 | 877 | 85 901 | -31 197 | -100 928 | -171 559 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 37 | 39 | 43 | 43 | 42 | 42 | 40 | 41 | 38 | 36 | 33 | 35 | 34 | 34 | 34 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENSON PAINT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SENSON PAINT" (reģ. nr. 40103203948) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Starta iela 5F.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 151 105 €, par 3,2% vairāk nekā gadu iepriekš (2 085 381 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,3% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 171 559 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 34. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 268 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-49 069 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.