SIA "Veselības aprūpes fonds"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 414 | 24 088 | 16 619 | 1053 | 11 734 | 20 478 | 58 946 | 3 407 495 | 3 749 321 | 2 474 967 | 161 702 | 954 441 | 946 158 | 428 082 | 408 249 | 18 158 | 3135 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 300 000 | 314 037 | 312 377 | 301 939 | 1 540 413 | 4 627 629 | 4 266 862 | 426 862 | 1 426 862 | 1 899 469 | 1 891 419 | 1 506 807 | 1 495 369 | 1 496 215 | 1 496 016 | 595 817 | 595 618 |
| Aktīvi kopā | 323 414 | 338 125 | 328 996 | 302 992 | 1 552 147 | 4 648 107 | 4 325 808 | 3 834 357 | 5 176 183 | 4 374 436 | 2 053 121 | 2 461 248 | 2 441 527 | 1 924 297 | 1 904 265 | 613 975 | 598 753 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 54 | 2655 | 13 565 | 12 780 | 20 138 | 3477 | 857 179 | 365 363 | 800 000 | 3163 | 703 960 | 701 098 | 700 808 | 700 886 | 700 688 | 669 | 9000 |
| Ilgtermiņa saistības | 300 000 | 313 300 | 343 300 | 372 554 | 1 676 260 | 1 167 166 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 000 | 500 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 300 054 | 315 955 | 356 865 | 385 334 | 1 696 398 | 1 170 643 | 857 179 | 365 363 | 800 000 | 3163 | 703 960 | 1 201 098 | 1 200 808 | 700 886 | 700 688 | 669 | 9000 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1640 | -1190 | -50 039 | -54 473 | -61 910 | 3 682 716 | -8835 | 365 | 907 189 | -4910 | -22 111 | -89 012 | -19 431 | -17 308 | -19 834 | -20 272 | -23 553 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 360 | 22 170 | -27 869 | -82 342 | -144 251 | 3 477 464 | 3 468 629 | 3 468 994 | 4 376 183 | 4 371 273 | 1 349 161 | 1 260 150 | 1 240 719 | 1 223 411 | 1 203 577 | 613 306 | 589 753 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 11 005 | 28 949 | 32 785 | 45 654 | 8097 | 0 | 0 | 0 | 10 501 | 4200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1659 | -1190 | -50 039 | -54 473 | -61 910 | -54 168 | -23 335 | -5385 | 898 539 | -4910 | -17 111 | -444 273 | -19 421 | -17 308 | -19 834 | -20 272 | -23 553 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1640 | -1190 | -50 039 | -54 473 | -61 910 | 3 682 716 | -8835 | 415 | 907 239 | -4910 | -21 111 | -89 012 | -19 421 | -17 308 | -19 834 | -20 272 | -23 553 |
| Pārskata gada peļņa | -1640 | -1190 | -50 039 | -54 473 | -61 910 | 3 682 716 | -8835 | 365 | 907 189 | -4910 | -22 111 | -89 012 | -19 431 | -17 308 | -19 834 | -20 272 | -23 553 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 000 001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 569 999 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Veselības aprūpes fonds"
Pārskats
SIA "Veselības aprūpes fonds" (reģ. nr. 40103204604) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 24D.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 23 553 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 598 753 € un pašu kapitāls 589 753 € (98,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.