SIA "Cinevera LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 49 985 € (12% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 15 150 | 32 410 | 89 893 | 75 967 | 76 061 | 70 899 | 104 606 | 89 193 | 161 670 | 198 288 | 194 283 | 208 181 | 349 861 | 318 830 | 356 901 | 281 936 | 285 112 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 45 000 | 46 661 | 57 917 | 65 688 | 50 397 | 94 327 | 62 622 | 109 960 | 102 465 | 133 297 | 132 645 | 98 702 | 163 158 | 173 513 | 155 784 | 178 617 | 150 844 |
| Aktīvi kopā | 60 150 | 79 071 | 147 810 | 141 655 | 126 458 | 165 226 | 167 228 | 199 153 | 264 135 | 331 585 | 326 928 | 306 883 | 513 019 | 492 343 | 512 685 | 460 553 | 435 956 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 62 855 | 56 809 | 83 012 | 54 855 | 27 718 | 31 199 | 37 475 | 13 114 | 47 024 | 45 556 | 38 870 | 39 829 | 24 460 | 33 518 | 15 887 | 27 004 | 11 733 |
| Ilgtermiņa saistības | 2266 | 777 | 11 873 | 32 073 | 23 000 | 5097 | 0 | 49 500 | 39 462 | 29 423 | 25 424 | 0 | 40 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 65 121 | 57 586 | 94 885 | 86 928 | 50 718 | 36 296 | 37 475 | 62 614 | 86 486 | 74 979 | 64 294 | 39 829 | 64 460 | 33 518 | 15 887 | 27 004 | 11 733 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8971 | 26 456 | 31 440 | 1802 | 21 013 | 46 356 | 15 823 | 6792 | 116 060 | 136 454 | 44 628 | 80 287 | 181 504 | 80 484 | 137 974 | -13 249 | 40 659 |
| Pašu kapitāls kopā | -4971 | 21 485 | 52 925 | 54 727 | 75 740 | 128 930 | 129 753 | 136 539 | 177 649 | 256 606 | 262 634 | 267 054 | 448 559 | 458 825 | 496 798 | 433 549 | 424 223 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 91 325 | 151 019 | 296 043 | 188 201 | 221 455 | 401 024 | 298 472 | 302 325 | 624 313 | 703 085 | 598 749 | 430 131 | 706 917 | 566 371 | 618 928 | 407 886 | 570 913 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8882 | 26 597 | 35 928 | 2568 | 27 524 | 55 100 | 20 825 | 6869 | 138 393 | 136 454 | 44 628 | 80 297 | 181 504 | 97 984 | 162 974 | -13 249 | 53 159 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8971 | 26 456 | 35 574 | 1802 | 26 672 | 54 307 | 20 472 | 6792 | 138 393 | 136 454 | 44 628 | 80 297 | 181 504 | 97 984 | 162 974 | -13 249 | 53 159 |
| Pārskata gada peļņa | -8971 | 26 456 | 31 440 | 1802 | 21 013 | 46 356 | 15 823 | 6792 | 116 060 | 136 454 | 44 628 | 80 287 | 181 504 | 80 484 | 137 974 | -13 249 | 40 659 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 0 | 74 950 | 57 497 | 38 600 | 75 867 | 0 | 70 218 | 100 001 | 50 000 | 49 985 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Cinevera LV"
Pārskats
SIA "Cinevera LV" (reģ. nr. 40103206056) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ieriķu iela 5A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 570 913 €, par 40,0% vairāk nekā gadu iepriekš (407 886 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 40 659 € (7,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 15 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 142 728 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 435 956 € un pašu kapitāls 424 223 € (97,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (80%): CINEVERA UAB.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.