SIA "Vecāku organizācija"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6256 | 9099 | 6538 | 7089 | 5065 | 11 931 | 16 590 | 32 402 | 72 642 | 44 245 | 52 170 | 49 223 | 45 511 | 47 427 | 20 594 | 47 541 | 51 749 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 816 | 697 | 1778 | 2050 | 2193 | 2552 | 2037 | 4913 | 13 064 | 78 331 | 75 285 | 72 478 | 96 608 | 68 665 | 65 301 | 157 863 | 184 868 |
| Aktīvi kopā | 7072 | 9796 | 8316 | 9139 | 7258 | 14 483 | 18 627 | 37 315 | 85 706 | 122 576 | 127 455 | 121 701 | 142 119 | 116 092 | 85 895 | 205 404 | 236 617 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9748 | 11 148 | 10 523 | 10 070 | 5469 | 12 862 | 12 120 | 22 660 | 44 494 | 62 272 | 54 985 | 47 597 | 48 742 | 53 996 | 57 791 | 154 184 | 49 908 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9748 | 11 148 | 10 523 | 10 070 | 5469 | 12 862 | 12 120 | 22 660 | 44 494 | 62 272 | 54 985 | 47 597 | 48 742 | 53 996 | 57 791 | 154 184 | 49 908 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4676 | 1324 | -855 | 797 | 2721 | -925 | 4886 | 8148 | 26 557 | 19 092 | 12 849 | 1634 | 19 273 | -31 451 | -33 992 | 23 116 | 135 489 |
| Pašu kapitāls kopā | -2676 | -1352 | -2207 | -1411 | 1309 | 938 | 5824 | 13 972 | 40 529 | 59 621 | 72 470 | 74 104 | 93 377 | 61 926 | 27 934 | 51 050 | 186 539 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 44 902 | 64 231 | 72 409 | 73 039 | 58 782 | 91 352 | 122 002 | 182 697 | 258 229 | 355 211 | 294 859 | 203 466 | 308 227 | 215 054 | 196 396 | 210 871 | 283 488 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4676 | 1324 | -855 | 1023 | 3377 | -341 | 6420 | 9442 | 30 762 | 19 092 | 13 934 | 2296 | 20 953 | -28 419 | -30 530 | 26 097 | 136 284 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4676 | 1324 | -855 | 1023 | 3247 | -669 | 5902 | 9442 | 30 762 | 19 092 | 12 849 | 1634 | 19 273 | -31 402 | -33 992 | 23 116 | 135 489 |
| Pārskata gada peļņa | -4676 | 1324 | -855 | 797 | 2721 | -925 | 4886 | 8148 | 26 557 | 19 092 | 12 849 | 1634 | 19 273 | -31 451 | -33 992 | 23 116 | 135 489 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 9 | 9 | 6 | 4 | 4 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Vecāku organizācija"
Pārskats
SIA "Vecāku organizācija" (reģ. nr. 40103209211) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tirgoņu iela 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 283 488 €, par 34,4% vairāk nekā gadu iepriekš (210 871 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 135 489 € (47,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 698 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 236 617 € un pašu kapitāls 186 539 € (78,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.