Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MADARA Retail"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 68 463 | 61 217 | 66 449 | 110 853 | 107 974 | 108 350 | 113 909 | 177 132 | 174 253 | 148 965 | 345 482 | 430 374 | 380 932 | 238 261 | 341 728 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 267 | 16 314 | 6970 | 58 145 | 38 559 | 21 206 | 6621 | 43 726 | 79 041 | 84 612 | 66 583 | 43 189 | 169 809 | 167 094 | 164 930 |
| Aktīvi kopā | 93 730 | 77 531 | 73 419 | 168 998 | 146 533 | 129 556 | 120 530 | 220 858 | 253 294 | 233 577 | 412 065 | 473 563 | 550 741 | 405 355 | 506 658 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 106 080 | 95 216 | 73 814 | 161 415 | 145 435 | 124 542 | 100 544 | 198 287 | 240 665 | 207 381 | 252 456 | 308 217 | 367 709 | 292 380 | 392 284 |
| Ilgtermiņa saistības | 17 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 123 080 | 95 216 | 73 814 | 161 415 | 145 435 | 124 542 | 100 544 | 198 287 | 240 665 | 207 381 | 252 456 | 308 217 | 367 709 | 292 380 | 392 284 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -32 496 | 11 665 | 17 290 | 8145 | -6467 | 3916 | 14 972 | 2585 | -9942 | 13 567 | 133 413 | 5737 | 17 686 | -70 056 | 1399 |
| Pašu kapitāls kopā | -29 350 | -17 685 | -395 | 7583 | 1098 | 5014 | 19 986 | 22 571 | 12 629 | 26 196 | 159 609 | 165 346 | 183 032 | 112 975 | 114 374 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 409 019 | 385 332 | 331 675 | 533 702 | 564 657 | 565 483 | 641 559 | 734 680 | 937 771 | 858 424 | 462 354 | 861 607 | 998 221 | 1 060 407 | 1 115 338 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -32 490 | 15 112 | 23 008 | 10 035 | -6385 | 5458 | 17 591 | 2591 | -9939 | 13 570 | 133 428 | 5740 | 17 904 | -71 002 | 1078 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -32 496 | 13 638 | 20 715 | 10 027 | -6467 | 5322 | 17 582 | 2585 | -9942 | 13 567 | 133 413 | 5737 | 17 760 | -69 997 | 1430 |
| Pārskata gada peļņa | -32 496 | 11 665 | 17 290 | 8145 | -6467 | 3916 | 14 972 | 2585 | -9942 | 13 567 | 133 413 | 5737 | 17 686 | -70 056 | 1399 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 16 | 18 | 18 | 17 | 23 | 23 | 23 | 30 | 28 | 29 | 29 | 30 | 26 | 24 | 22 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MADARA Retail"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MADARA Retail" (reģ. nr. 40103212103) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Zeltiņu iela 131.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 115 338 €, par 5,2% vairāk nekā gadu iepriekš (1 060 407 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 7,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 1399 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 50 697 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 506 658 € un pašu kapitāls 114 374 € (22,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir MADARA Cosmetics, SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.