Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT-LINE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2267 | 56 116 | 43 703 | 19 289 | 27 531 | 12 883 | 13 745 | 11 312 | 9863 | 10 003 | 10 094 | 6641 | 9481 | 9100 | 12 152 | 8888 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 27 510 | 34 746 | 58 617 | 117 162 | 132 669 | 112 152 | 94 500 | 84 847 | 74 124 | 62 973 | 55 858 | 48 740 | 41 930 | 39 428 | 36 925 |
| Aktīvi kopā | 2267 | 83 626 | 78 449 | 77 906 | 144 693 | 145 552 | 125 897 | 105 812 | 94 710 | 84 127 | 73 067 | 62 499 | 58 221 | 51 030 | 51 580 | 45 813 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 439 | 36 802 | 13 715 | 17 115 | 24 593 | 27 040 | 4733 | 10 836 | 26 783 | 38 287 | 36 775 | 32 209 | 30 246 | 28 968 | 30 269 | 32 571 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 96 900 | 113 100 | 113 100 | 168 973 | 168 990 | 184 047 | 162 834 | 161 613 | 160 927 | 160 927 | 160 927 | 160 927 | 160 927 | 159 164 | 157 392 |
| Saistības kopā | 439 | 133 702 | 126 815 | 130 215 | 193 566 | 196 030 | 188 780 | 173 670 | 188 396 | 199 214 | 197 702 | 193 136 | 191 173 | 189 895 | 189 433 | 189 963 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -172 | -25 613 | 1115 | 1370 | 487 | -1605 | -12 405 | -3041 | -25 828 | -21 401 | -9548 | -6002 | -2314 | -5913 | 1012 | -6297 |
| Pašu kapitāls kopā | 1828 | -50 840 | -49 725 | -53 668 | -50 807 | -52 412 | -64 817 | -67 858 | -93 686 | -115 087 | -124 635 | -130 637 | -132 952 | -138 865 | -137 853 | -144 150 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6064 | 45 533 | 100 419 | 61 758 | 103 146 | 89 381 | 101 547 | 90 530 | 77 280 | 64 724 | 49 721 | 41 573 | 54 246 | 51 071 | 63 449 | 48 226 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -170 | -25 613 | 1115 | 1370 | 7971 | 5933 | -12 405 | -2393 | -25 828 | -21 401 | -7304 | -3758 | -70 | -3375 | 3631 | -3678 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -172 | -25 613 | 1115 | 1370 | 487 | -1605 | -12 405 | -2393 | -25 828 | -21 401 | -9548 | -6002 | -2314 | -5901 | 1012 | -6297 |
| Pārskata gada peļņa | -172 | -25 613 | 1115 | 1370 | 487 | -1605 | -12 405 | -3041 | -25 828 | -21 401 | -9548 | -6002 | -2314 | -5913 | 1012 | -6297 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 6 | 6 | 6 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT-LINE"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IT-LINE" (reģ. nr. 40103213700) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gobas iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 226 €, par 24,0% mazāk nekā gadu iepriekš (63 449 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 6297 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 113 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-144 150 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.