"Newsec Property Management LV" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7731 | 10 775 | 13 364 | 9700 | 7528 | 896 | 849 | 826 | 890 | 993 | 997 | 9457 | 32 792 | 121 194 | 320 068 | 283 875 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2332 | 543 | 738 | 2579 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 10 063 | 11 318 | 14 102 | 12 279 | 7554 | 896 | 849 | 826 | 890 | 993 | 997 | 9457 | 32 792 | 121 194 | 320 068 | 283 875 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 744 | 24 976 | 36 319 | 48 463 | 78 914 | 74 964 | 76 966 | 77 563 | 77 801 | 78 580 | 64 800 | 65 848 | 67 053 | 124 598 | 274 003 | 186 230 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89 890 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 14 744 | 24 976 | 36 319 | 48 463 | 78 914 | 74 964 | 76 966 | 77 563 | 77 801 | 78 580 | 64 800 | 65 848 | 156 943 | 124 598 | 274 003 | 186 230 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6942 | -10 034 | -11 155 | -11 809 | -16 087 | -2534 | -2049 | -620 | -174 | -676 | 13 784 | 7412 | -67 760 | -6249 | 49 469 | 51 580 |
| Pašu kapitāls kopā | -5970 | -16 004 | -27 159 | -38 968 | -71 534 | -74 068 | -76 117 | -76 737 | -76 911 | -77 587 | -63 803 | -56 391 | -124 151 | -3404 | 46 065 | 97 645 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 61 110 | 56 324 | 78 402 | 61 741 | 114 166 | 21 797 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 000 | 23 000 | 98 718 | 275 229 | 914 820 | 919 066 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6942 | -10 577 | -11 345 | -13 650 | -12 443 | -2001 | -1503 | -70 | -86 | -50 | 14 993 | 7730 | -66 168 | -3000 | 52 974 | 53 961 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6942 | -10 577 | -11 345 | -13 650 | -12 443 | -2508 | -1999 | -570 | -124 | -551 | 14 025 | 7412 | -67 760 | -5368 | 50 924 | 52 940 |
| Pārskata gada peļņa | -6942 | -10 034 | -11 155 | -11 809 | -16 087 | -2534 | -2049 | -620 | -174 | -676 | 13 784 | 7412 | -67 760 | -6249 | 49 469 | 51 580 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Newsec Property Management LV" SIA
Pārskats
"Newsec Property Management LV" SIA (reģ. nr. 40103216783) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Marijas iela 2A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 919 066 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,8% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 51 580 € (5,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 76 589 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 283 875 € un pašu kapitāls 97 645 € (34,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir UAB Newsec PAM Baltics.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.