Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Scandinavian Windows"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 054 | 46 143 | 58 405 | 87 869 | 14 418 | 63 459 | 22 606 | 28 495 | 45 588 | 41 662 | 33 565 | 45 577 | 18 375 | 59 982 | 30 610 | 41 363 | 15 478 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 255 | 157 | 1310 | 9470 | 7023 | 6545 | 4464 | 8130 | 4214 | 2332 | 1475 | 883 | 870 | 200 | 110 | 20 | 0 |
| Aktīvi kopā | 11 309 | 46 300 | 59 715 | 97 339 | 21 441 | 70 004 | 27 070 | 36 625 | 49 802 | 43 994 | 35 040 | 46 460 | 19 245 | 60 182 | 30 720 | 41 383 | 15 478 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 20 184 | 78 500 | 0 | 123 294 | 104 503 | 186 851 | 110 562 | 199 124 | 214 379 | 219 000 | 117 812 | 181 546 | 151 300 | 124 852 | 79 136 | 63 844 | 16 478 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 115 107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 20 184 | 78 500 | 115 107 | 123 294 | 104 503 | 186 851 | 110 562 | 199 124 | 214 379 | 219 000 | 117 812 | 181 546 | 151 300 | 124 852 | 79 136 | 63 844 | 16 478 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 875 | -23 325 | -23 192 | 7955 | -53 588 | -4688 | 33 355 | -79 007 | -2077 | -10 461 | 94 103 | -52 314 | 3031 | 67 385 | 16 254 | 25 955 | 21 460 |
| Pašu kapitāls kopā | -8875 | -32 200 | -55 392 | -25 955 | -83 062 | -116 847 | -83 492 | -162 499 | -164 577 | -175 006 | -82 772 | -135 086 | -132 055 | -64 670 | -48 416 | -22 461 | -1000 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 33 037 | 59 150 | 115 427 | 179 500 | 233 011 | 366 388 | 284 281 | 141 684 | 292 733 | 278 003 | 305 774 | 222 569 | 221 682 | 290 675 | 318 619 | 213 582 | 203 547 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 561 | -23 148 | -21 154 | 8040 | -52 623 | -4170 | 33 743 | -78 898 | -1992 | -10 161 | 94 103 | -53 080 | 3031 | 67 385 | 16 254 | 25 955 | 21 460 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 875 | -23 325 | -23 192 | 7955 | -53 588 | -4688 | 33 355 | -79 007 | -2045 | -10 461 | 94 103 | -52 314 | 3031 | 67 385 | 16 254 | 25 955 | 21 460 |
| Pārskata gada peļņa | -10 875 | -23 325 | -23 192 | 7955 | -53 588 | -4688 | 33 355 | -79 007 | -2077 | -10 461 | 94 103 | -52 314 | 3031 | 67 385 | 16 254 | 25 955 | 21 460 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Scandinavian Windows"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Scandinavian Windows" (reģ. nr. 40103222347) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Saules iela 2 - 160.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 203 547 €, par 4,7% mazāk nekā gadu iepriekš (213 582 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 21 460 € (10,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 203 547 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1000 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.