Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4 Collas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 176 803 | 361 914 | 558 271 | 723 515 | 988 974 | 1 100 089 | 1 178 789 | 1 088 530 | 1 418 149 | 1 524 934 | 1 524 378 | 1 873 023 | 2 510 798 | 2 634 151 | 3 165 257 | 3 581 110 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4258 | 17 216 | 23 644 | 38 116 | 51 298 | 33 173 | 45 450 | 32 284 | 7913 | 4998 | 26 261 | 39 889 | 46 231 | 50 812 | 48 682 | 49 668 |
| Aktīvi kopā | 181 061 | 379 130 | 581 915 | 761 631 | 1 040 272 | 1 133 262 | 1 224 239 | 1 120 814 | 1 426 062 | 1 529 932 | 1 550 639 | 1 912 912 | 2 557 029 | 2 684 963 | 3 213 939 | 3 630 778 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 172 610 | 255 222 | 410 528 | 526 255 | 634 696 | 713 977 | 842 728 | 788 792 | 909 011 | 962 945 | 920 874 | 1 027 881 | 1 507 636 | 1 540 973 | 1 942 319 | 2 176 130 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 96 687 | 122 292 | 137 554 | 237 065 | 244 638 | 295 801 | 358 374 | 351 297 | 169 654 | 79 931 | 132 656 | 188 906 | 199 507 | 234 349 | 268 886 |
| Saistības kopā | 172 610 | 351 909 | 532 820 | 663 809 | 871 761 | 958 615 | 1 138 529 | 1 147 166 | 1 260 308 | 1 132 599 | 1 000 805 | 1 160 537 | 1 696 542 | 1 740 480 | 2 176 668 | 2 445 016 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4726 | 17 417 | 19 252 | 46 816 | 24 668 | 3721 | -72 052 | -112 061 | 142 854 | 231 579 | 152 501 | 202 541 | 108 112 | 83 995 | 92 788 | 148 491 |
| Pašu kapitāls kopā | 7390 | 24 855 | 44 107 | 90 923 | 154 040 | 157 761 | 85 710 | -26 352 | 165 754 | 397 333 | 549 834 | 752 375 | 860 487 | 944 483 | 1 037 271 | 1 185 762 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 480 365 | 1 114 686 | 1 570 866 | 2 099 414 | 2 691 523 | 2 757 543 | 2 516 747 | 2 546 159 | 3 312 323 | 3 984 517 | 4 282 810 | 4 336 538 | 5 603 828 | 5 958 608 | 6 780 845 | 8 074 693 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 6583 | 22 633 | 28 308 | 60 572 | 40 148 | 16 815 | -68 745 | -109 633 | 143 157 | 234 151 | 156 683 | 206 425 | 122 697 | 97 566 | 115 101 | 165 004 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 5523 | 20 562 | 25 572 | 56 918 | 35 901 | 13 127 | -72 052 | -111 215 | 142 854 | 233 942 | 155 913 | 205 011 | 117 335 | 89 581 | 99 239 | 149 389 |
| Pārskata gada peļņa | 4726 | 17 417 | 19 252 | 46 816 | 24 668 | 3721 | -72 052 | -112 061 | 142 854 | 231 579 | 152 501 | 202 541 | 108 112 | 83 995 | 92 788 | 148 491 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 9 | 12 | 14 | 15 | 16 | 17 | 14 | 13 | 14 | 14 | 16 | 16 | 17 | 21 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "SANPRO" — 100%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4 Collas"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4 Collas" (reģ. nr. 40103223287) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Katlakalna iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 8 074 693 €, par 19,1% vairāk nekā gadu iepriekš (6 780 845 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 148 491 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 21. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 384 509 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 630 778 € un pašu kapitāls 1 185 762 € (32,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 4. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.