SIA "2.0 Development"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 749 | 441 | 482 | 439 | 277 | 33 | 289 | 222 | 2115 | 12 286 | 80 053 | 201 851 | 188 544 | 132 433 | 20 078 | 25 168 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 912 | 1798 | 1352 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 749 | 441 | 482 | 439 | 277 | 33 | 289 | 222 | 3027 | 14 084 | 81 405 | 201 851 | 188 544 | 132 433 | 20 078 | 25 168 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1051 | 707 | 0 | 341 | 817 | 1236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 116 674 | 47 590 | 28 | 747 | 29 521 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 443 | 0 | 0 | 0 | 1907 | 1396 | 2231 | 68 | 66 809 | 16 209 | 8956 | 407 | 8134 | 2702 |
| Saistības kopā | 1051 | 707 | 443 | 341 | 817 | 1236 | 1907 | 1396 | 2231 | 68 | 66 809 | 132 883 | 56 546 | 435 | 8881 | 32 223 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 64 | 37 | 305 | 59 | -679 | -644 | -415 | 444 | 1970 | 13 220 | 580 | 54 372 | 63 030 | 0 | 0 | 41 671 |
| Pašu kapitāls kopā | -302 | -266 | 39 | 98 | -540 | -1203 | -1618 | -1174 | 796 | 14 016 | 14 596 | 68 968 | 131 998 | 131 998 | 11 197 | -7055 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 308 | 11 978 | 9763 | 9435 | 16 056 | 16 625 | 19 937 | 20 532 | 59 372 | 64 071 | 77 302 | 102 911 | 113 857 | 119 557 | 110 042 | 98 056 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 64 | 37 | 303 | 59 | -679 | -644 | -415 | 444 | 34 566 | 39 143 | 48 213 | 59 972 | 65 463 | 65 770 | 61 612 | 53 188 |
| EBITDA | 64 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 64 | 37 | 305 | 59 | -679 | -644 | -415 | 444 | 34 566 | 39 143 | 48 213 | 54 372 | 63 030 | 63 172 | 59 923 | 52 081 |
| Pārskata gada peļņa | 64 | 37 | 305 | 59 | -679 | -644 | -415 | 444 | 1970 | 13 220 | 580 | 54 372 | 63 030 | 0 | 0 | 41 671 |
| Darbaspēka izmaksas | 12 333 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 801 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "2.0 Development"
Pārskats
SIA "2.0 Development" (reģ. nr. 40103227414) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tērbatas iela 46 - 12.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 98 056 €, par 10,9% mazāk nekā gadu iepriekš (110 042 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 41 671 € (42,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 514 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40,6%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-7055 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.