SIA "INCOMBALT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 7999 € (<1% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 121 100 | 146 820 | 155 188 | 124 369 | 178 533 | 139 334 | 152 506 | 193 356 | 119 405 | 841 075 | 5 088 243 | 7 173 705 | 7 633 224 | 8 735 593 | 10 221 227 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 12 534 | 15 322 | 16 583 | 12 598 | 14 695 | 9239 | 7028 | 6269 | 5999 | 4770 | 932 736 | 932 241 | 932 982 | 929 649 | 568 247 |
| Aktīvi kopā | 133 634 | 162 142 | 171 771 | 136 967 | 193 228 | 148 573 | 159 534 | 199 625 | 125 404 | 845 845 | 6 020 979 | 8 105 946 | 8 566 206 | 9 665 242 | 10 789 474 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 57 476 | 80 397 | 51 634 | 39 054 | 50 249 | 22 537 | 51 043 | 69 248 | 27 208 | 746 090 | 2 946 123 | 3 386 652 | 1 327 167 | 1 607 817 | 3 252 460 |
| Ilgtermiņa saistības | 60 800 | 52 939 | 90 862 | 105 461 | 152 578 | 168 057 | 190 256 | 221 756 | 162 996 | 163 051 | 122 624 | 122 624 | 1 296 388 | 1 296 413 | 0 |
| Saistības kopā | 118 276 | 133 336 | 142 496 | 144 515 | 202 827 | 190 594 | 241 299 | 291 004 | 190 204 | 909 141 | 3 068 747 | 3 509 276 | 2 623 555 | 2 904 230 | 3 252 460 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 11 646 | 12 442 | 1572 | -36 426 | 1141 | -37 189 | -34 977 | -7841 | 26 579 | 1502 | 3 015 528 | 1 654 438 | 1 345 981 | 835 361 | 784 001 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 618 | 26 060 | 27 632 | -8794 | -11 372 | -48 561 | -83 538 | -91 379 | -64 800 | -63 296 | 2 952 232 | 4 596 670 | 5 942 651 | 6 761 012 | 7 537 014 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 331 928 | 440 931 | 430 900 | 371 695 | 468 495 | 268 561 | 256 272 | 311 148 | 167 658 | 105 336 | 8 285 364 | 6 149 207 | 4 598 936 | 2 920 946 | 3 301 993 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 12 920 | 14 447 | 1667 | -36 426 | 1141 | -37 189 | -34 977 | -7841 | 26 579 | 2166 | 3 017 919 | 1 656 438 | 1 345 981 | 839 611 | 424 426 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 12 920 | 14 404 | 1657 | -36 426 | 1141 | -37 189 | -34 977 | -7841 | 26 579 | 1502 | 3 015 528 | 1 656 438 | 1 345 981 | 839 611 | 786 001 |
| Pārskata gada peļņa | 11 646 | 12 442 | 1572 | -36 426 | 1141 | -37 189 | -34 977 | -7841 | 26 579 | 1502 | 3 015 528 | 1 654 438 | 1 345 981 | 835 361 | 784 001 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 21 | 19 | 19 | 18 | 14 | 12 | 12 | 9 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8000 | 0 | 17 000 | 7999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "INCOMBALT"
Pārskats
SIA "INCOMBALT" (reģ. nr. 40103229059) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Buļļu iela 45B.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3 301 993 €, par 13,0% vairāk nekā gadu iepriekš (2 920 946 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,8% gadā. 2024. gada peļņa bija 784 001 € (23,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 825 498 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 10 789 474 € un pašu kapitāls 7 537 014 € (69,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.