Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Food and beverages"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 38 354 | 110 638 | 121 420 | 132 626 | 140 902 | 267 037 | 315 500 | 313 745 | 329 692 | 364 838 | 374 931 | 354 109 | 353 931 | 353 931 | 353 931 | 352 481 | 352 481 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5172 | 5345 | 24 211 | 45 685 | 26 848 | 30 037 | 19 909 | 9890 | 9457 | 6356 | 2850 | 20 119 | 20 119 | 20 119 | 20 119 | 20 119 | 20 119 |
| Aktīvi kopā | 43 526 | 115 983 | 145 631 | 178 311 | 167 750 | 297 074 | 335 409 | 323 635 | 339 149 | 371 194 | 377 781 | 374 228 | 374 050 | 374 050 | 374 050 | 372 600 | 372 600 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 083 | 33 460 | 108 580 | 145 018 | 80 632 | 110 559 | 93 757 | 88 755 | 62 537 | 67 456 | 39 142 | 36 681 | 36 808 | 37 098 | 37 450 | 36 378 | 36 704 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5421 | 5421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 17 083 | 33 460 | 108 580 | 145 018 | 80 632 | 115 980 | 99 178 | 88 755 | 62 537 | 67 456 | 39 142 | 36 681 | 36 808 | 37 098 | 37 450 | 36 378 | 36 704 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 443 | 62 080 | 14 286 | -3758 | 46 349 | 54 658 | 55 154 | 11 751 | 41 732 | 27 126 | 34 901 | -1092 | -305 | -290 | -352 | -378 | -326 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 443 | 82 523 | 37 051 | 33 293 | 79 642 | 167 979 | 223 116 | 234 880 | 276 612 | 303 738 | 338 639 | 337 547 | 337 242 | 336 952 | 336 600 | 336 222 | 335 896 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 140 038 | 437 133 | 489 616 | 212 382 | 478 952 | 586 696 | 563 947 | 447 444 | 202 700 | 187 315 | 106 004 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 920 | 62 721 | 18 860 | -20 864 | 42 907 | 47 685 | 64 264 | 14 856 | 48 952 | 27 290 | 35 038 | -938 | -174 | -43 | -74 | -88 | -113 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 915 | 62 080 | 16 001 | -3758 | 53 620 | 66 936 | 64 011 | 14 729 | 48 930 | 27 290 | 35 038 | -938 | -174 | -43 | -74 | -88 | -113 |
| Pārskata gada peļņa | 14 443 | 62 080 | 14 286 | -3758 | 46 349 | 54 658 | 55 154 | 11 751 | 41 732 | 27 126 | 34 901 | -1092 | -305 | -290 | -352 | -378 | -326 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 20 | 28 | 15 | 25 | 19 | 18 | 19 | 9 | 10 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 6000 | 59 758 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "JA Services" — 49,12%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Food and beverages"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Food and beverages" (reģ. nr. 40103232097) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Ganu iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 326 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 372 600 € un pašu kapitāls 335 896 € (90,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.