Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RA TECHNOLOGY"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3793 | 4844 | 7590 | 13 338 | 19 233 | 31 352 | 26 486 | 23 543 | 12 472 | 12 678 | 13 013 | 12 010 | 17 602 | 4494 | 1127 | 810 | 364 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 82 | 1820 | 1879 | 1943 | 3543 | 4754 | 3119 | 2461 | 687 | 318 | 95 | 16 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 3793 | 4844 | 7672 | 15 158 | 21 112 | 33 295 | 30 029 | 28 297 | 15 591 | 15 139 | 13 700 | 12 328 | 17 697 | 4510 | 1127 | 810 | 364 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2685 | 5216 | 9742 | 16 090 | 26 728 | 47 871 | 53 102 | 61 490 | 64 963 | 72 393 | 6367 | 14 279 | 22 174 | 11 938 | 1799 | 2644 | 3289 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72 078 | 71 829 | 79 358 | 92 027 | 101 139 | 101 189 | 112 152 |
| Saistības kopā | 2685 | 5216 | 9742 | 16 090 | 26 728 | 47 871 | 53 102 | 61 490 | 64 963 | 72 393 | 78 445 | 86 108 | 101 532 | 103 965 | 102 938 | 103 833 | 115 441 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -954 | -1520 | -1715 | 1109 | -4685 | -7929 | -8497 | -10 121 | -18 506 | -7882 | -3612 | -9035 | -10 055 | -15 619 | -2356 | -1212 | -12 054 |
| Pašu kapitāls kopā | 1046 | -474 | -2189 | -1080 | -5764 | -16 128 | -24 625 | -34 745 | -53 251 | -61 133 | -64 745 | -73 780 | -83 835 | -99 455 | -101 811 | -103 023 | -115 077 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2380 | 4484 | 16 583 | 32 930 | 40 698 | 105 011 | 54 666 | 42 258 | 40 891 | 48 389 | 71 888 | 87 815 | 85 675 | 74 197 | 2189 | 0 | 1473 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -954 | -1520 | -1714 | 1181 | -4610 | -7332 | -6078 | -10 121 | -11 350 | -7103 | -3612 | -9035 | -9897 | -15 619 | -2356 | -1162 | -12 004 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -954 | -1520 | -1715 | 1109 | -4685 | -7929 | -8497 | -10 121 | -18 506 | -7882 | -3612 | -9035 | -9897 | -15 619 | -2356 | -1162 | -12 004 |
| Pārskata gada peļņa | -954 | -1520 | -1715 | 1109 | -4685 | -7929 | -8497 | -10 121 | -18 506 | -7882 | -3612 | -9035 | -10 055 | -15 619 | -2356 | -1212 | -12 054 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 8 | 5 | 6 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RA TECHNOLOGY"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RA TECHNOLOGY" (reģ. nr. 40103232970) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rātsupītes iela 6B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1473 €. No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 3,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 054 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1473 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-115 077 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.