Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rutare"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3176 | 1274 | 1126 | 2065 | 3154 | 2686 | 4922 | 5716 | 10 400 | 15 137 | 15 039 | 25 972 | 41 458 | 38 860 | 38 147 | 72 223 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 163 | 102 | 42 | 3607 | 3954 | 3486 | 2667 | 13 085 | 3738 | 2592 | 1505 | 15 307 | 17 819 | 55 655 | 116 227 | 211 334 |
| Aktīvi kopā | 3339 | 1376 | 1168 | 5672 | 7108 | 6172 | 7589 | 18 801 | 14 138 | 17 729 | 16 544 | 41 279 | 59 277 | 94 515 | 154 374 | 283 557 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3369 | 2045 | 2237 | 14 535 | 27 837 | 34 603 | 10 059 | 7439 | 5159 | 5011 | 3502 | 9846 | 10 693 | 28 022 | 42 141 | 62 799 |
| Ilgtermiņa saistības | 6600 | 6464 | 6464 | 3970 | 19 877 | 10 000 | 33 877 | 43 554 | 34 226 | 34 226 | 34 226 | 27 426 | 12 118 | 0 | 0 | 93 920 |
| Saistības kopā | 9969 | 8509 | 8701 | 18 505 | 47 714 | 44 603 | 43 936 | 50 993 | 39 385 | 39 237 | 37 728 | 37 272 | 22 811 | 28 022 | 42 141 | 156 719 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7405 | -2503 | -400 | -3298 | -22 348 | 2175 | 2084 | 3569 | 7530 | 3739 | 324 | 25 191 | 32 459 | 30 027 | 45 740 | 14 609 |
| Pašu kapitāls kopā | -6630 | -7133 | -7533 | -12 833 | -40 606 | -38 431 | -36 347 | -32 777 | -25 247 | -21 508 | -21 184 | 4007 | 36 466 | 66 493 | 112 233 | 126 838 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 5146 | 2910 | 55 | 3125 | 15 718 | 28 744 | 50 364 | 63 124 | 105 675 | 127 989 | 85 342 | 95 522 | 198 020 | 257 369 | 344 343 | 479 317 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7405 | -2503 | -400 | -3298 | -22 348 | 1834 | 2556 | 3934 | 7530 | 3739 | 324 | 25 255 | 33 528 | 31 343 | 47 978 | 19 665 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7405 | -2503 | -400 | -3298 | -22 348 | 2175 | 2084 | 3704 | 7530 | 3739 | 324 | 25 191 | 32 459 | 30 027 | 45 740 | 14 734 |
| Pārskata gada peļņa | -7405 | -2503 | -400 | -3298 | -22 348 | 2175 | 2084 | 3569 | 7530 | 3739 | 324 | 25 191 | 32 459 | 30 027 | 45 740 | 14 609 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 1 | 2 | 12 | 4 | 4 | 3 | 8 | 11 | 9 | 10 | 9 | 13 | 17 | 27 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rutare"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Rutare" (reģ. nr. 40103233957) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Ikšķile, Ziedu iela 26.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 479 317 €, par 39,2% vairāk nekā gadu iepriekš (344 343 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,3% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 14 609 € (3,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 27 (gadu iepriekš 17). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 752 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 283 557 € un pašu kapitāls 126 838 € (44,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.