Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RESTYLING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 361 | 6183 | 11 561 | 32 335 | 55 761 | 80 266 | 117 771 | 103 496 | 92 012 | 120 387 | 253 780 | 178 292 | 283 671 | 398 190 | 450 045 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 974 | 774 | 556 | 10 170 | 16 533 | 14 163 | 12 507 | 9453 | 8456 | 7262 | 3088 | 3905 | 3671 | 201 341 | 202 349 |
| Aktīvi kopā | 20 335 | 6957 | 12 117 | 42 505 | 72 294 | 94 429 | 130 278 | 112 949 | 100 468 | 127 649 | 256 868 | 182 197 | 287 342 | 599 531 | 652 394 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 17 660 | 18 787 | 23 747 | 20 893 | 31 511 | 58 429 | 59 708 | 36 811 | 30 321 | 52 951 | 169 463 | 57 455 | 90 799 | 205 410 | 245 098 |
| Ilgtermiņa saistības | 11 081 | 10 000 | 13 930 | 40 185 | 58 577 | 50 737 | 84 464 | 82 334 | 67 143 | 69 187 | 67 301 | 90 500 | 110 379 | 247 916 | 208 768 |
| Saistības kopā | 28 741 | 28 787 | 37 677 | 61 078 | 90 088 | 109 166 | 144 172 | 119 145 | 97 464 | 122 138 | 236 764 | 147 955 | 201 178 | 453 326 | 453 866 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -7931 | -13 515 | -3636 | 18 019 | 283 | 4478 | 843 | 7864 | 9200 | 2506 | 14 593 | 14 138 | 51 922 | 60 041 | 52 322 |
| Pašu kapitāls kopā | -9213 | -22 727 | -26 363 | -19 492 | -19 215 | -14 737 | -13 894 | -6196 | 3004 | 5511 | 20 104 | 34 242 | 86 164 | 146 205 | 198 528 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 12 444 | 27 741 | 33 727 | 101 208 | 200 322 | 261 911 | 308 510 | 348 797 | 197 294 | 227 195 | 330 583 | 418 100 | 565 729 | 743 908 | 1 438 324 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -7462 | -13 155 | -3359 | 1005 | -23 050 | -14 498 | -17 313 | -37 712 | 14 030 | 2101 | 18 000 | 17 618 | 55 636 | 63 412 | 67 285 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7931 | -13 515 | -3636 | 18 019 | 283 | 4478 | 904 | 7864 | 9200 | 2506 | 14 593 | 14 138 | 51 922 | 60 041 | 52 322 |
| Pārskata gada peļņa | -7931 | -13 515 | -3636 | 18 019 | 283 | 4478 | 843 | 7864 | 9200 | 2506 | 14 593 | 14 138 | 51 922 | 60 041 | 52 322 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RESTYLING"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RESTYLING" (reģ. nr. 40103236737) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Ziemciešu iela 17 - 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 438 324 €, par 93,3% vairāk nekā gadu iepriekš (743 908 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 40,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 52 322 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 159 814 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 652 394 € un pašu kapitāls 198 528 € (30,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.