SIA "Baltic Lightning Protection"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 265 | 30 955 | 77 575 | 108 385 | 124 004 | 208 740 | 162 222 | 199 490 | 196 600 | 216 243 | 221 652 | 154 956 | 212 298 | 242 866 | 257 330 | 267 862 | 340 884 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1281 | 6567 | 12 963 | 13 543 | 29 941 | 41 278 | 16 981 | 12 935 | 20 233 | 69 011 | 77 096 | 73 636 | 40 076 | 37 634 | 39 856 | 77 119 | 74 734 |
| Aktīvi kopā | 22 546 | 37 522 | 90 538 | 121 928 | 153 945 | 250 018 | 179 203 | 212 425 | 216 833 | 285 254 | 298 748 | 228 592 | 252 374 | 280 500 | 297 186 | 344 981 | 415 618 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 710 | 13 167 | 24 479 | 13 514 | 26 834 | 64 623 | 16 341 | 0 | 0 | 42 886 | 34 293 | 25 471 | 16 418 | 7139 | 0 | 51 475 | 42 299 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83 267 | 102 835 | 51 226 | 29 839 | 4419 | 4994 | 45 351 | 24 700 | 19 093 | 50 719 |
| Saistības kopā | 13 710 | 13 167 | 24 479 | 13 514 | 26 834 | 64 623 | 16 341 | 83 267 | 102 835 | 94 112 | 64 132 | 29 890 | 21 412 | 52 490 | 24 700 | 70 568 | 93 018 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6758 | 19 597 | 41 704 | 71 155 | 55 254 | 68 032 | 47 466 | 36 296 | 24 840 | 77 144 | 66 694 | 9524 | 96 260 | 107 768 | 155 196 | 112 647 | 33 907 |
| Pašu kapitāls kopā | 8758 | 24 355 | 66 059 | 108 414 | 127 111 | 185 395 | 162 862 | 129 158 | 113 998 | 191 142 | 234 616 | 198 702 | 230 962 | 228 010 | 272 486 | 274 413 | 322 600 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 185 639 | 465 612 | 611 491 | 796 848 | 777 380 | 1 170 552 | 1 037 287 | 877 540 | 788 601 | 918 153 | 873 359 | 797 341 | 993 852 | 1 088 182 | 1 058 761 | 1 122 308 | 1 027 812 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7976 | 22 839 | 49 064 | 84 055 | 68 288 | 79 288 | 57 052 | 42 954 | 28 654 | 77 144 | 66 694 | 9524 | 96 260 | 107 916 | 155 238 | 112 647 | 35 754 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7976 | 22 831 | 49 064 | 84 055 | 65 712 | 78 855 | 57 035 | 42 701 | 28 750 | 77 144 | 66 694 | 9524 | 96 260 | 107 768 | 155 196 | 112 647 | 33 907 |
| Pārskata gada peļņa | 6758 | 19 597 | 41 704 | 71 155 | 55 254 | 68 032 | 47 466 | 36 296 | 24 840 | 77 144 | 66 694 | 9524 | 96 260 | 107 768 | 155 196 | 112 647 | 33 907 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 4000 | 0 | 28 800 | 36 550 | 9748 | 69 999 | 70 000 | 40 000 | 0 | 23 220 | 45 438 | 64 000 | 110 720 | 110 720 | 110 720 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Baltic Lightning Protection"
Pārskats
SIA "Baltic Lightning Protection" (reģ. nr. 40103241634) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Baltezers, Mārsilu iela 68.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 027 812 €, par 8,4% mazāk nekā gadu iepriekš (1 122 308 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 33 907 € (3,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (17). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 513 906 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 415 618 € un pašu kapitāls 322 600 € (77,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.