SIA "T2R"Aktīvs

40103242606Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2009

Finanšu rādītāji

4 612 811 €+96,6%
Apgrozījums 2025
+4,4%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
02 milj.4 milj.6 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0500 tūkst.1 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 100 917 € (83% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~100 917 €
20240 €
20230 €
2022 ~37 845 €
2021 ~60 069 €
2020 ~23 751 €
2019 ~70 444 €
2018 ~19 999 €
2017 ~29 999 €
20160 €
201527 000 €
20140 €
20130 €
20120 €
20110 €
20100 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā454 312310 141263 754279 265374 463364 511325 792259 711267 820362 845333 458312 508260 237282 177385 611904 797
Pamatlīdzekļi kopā11 050757630031704145618492131169679927 21125 43733 65422 78510 69425 12535 139
Aktīvi kopā465 362317 717266 757280 969375 919366 360327 923261 407268 619390 056358 895346 162283 022292 871410 736939 936
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības447 578315 812256 021237 115284 765265 646232 378187 118195 167335 446278 826247 536250 617254 272266 819395 530
Ilgtermiņa saistības8850000000000030 00030 00023 00010 583
Saistības kopā448 463315 812256 021237 115284 765265 646232 378187 118195 167335 446278 826247 536280 617284 272289 819406 113
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa14 899-14 994567336 27656 01436 664-3455874319 16251 60249 21078 626-58 3766194112 318513 823
Pašu kapitāls kopā16 8991905757843 85489 33699 00095 54574 28973 45254 61080 06998 62624058599120 917533 823
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums2 418 0061 690 376461 707512 214922 330901 6601 131 2451 095 3701 400 5172 637 2412 892 7502 989 3152 162 8022 233 7792 346 4674 612 811
Saimnieciskās darbības peļņa19 182-15 723574842 93168 51946 511-345513 15519 16258 86550 33896 430-58 07168 014196 578575 441
Peļņa pirms nodokļiem19 754-15 879573642 77268 51946 511-345513 15519 16258 35450 03096 430-58 07168 014196 578575 441
Pārskata gada peļņa14 899-14 994567336 27656 01436 664-3455874319 16251 60249 21078 626-58 3766194112 318513 823
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki5546644335677446
Aprēķinātā dividende0000027 000029 99919 99970 44423 75160 06937 84500100 917

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

47,5%47,5%5%SIA "T2R"3Labāns Mārtiņš2Grandāns Mārtiņš1Dzīvīte Liene
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "T2R"

Pārskats

SIA "T2R" (reģ. nr. 40103242606) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 109.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 4 612 811 €, par 96,6% vairāk nekā gadu iepriekš (2 346 467 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 513 823 € (11,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 768 802 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 939 936 € un pašu kapitāls 533 823 € (56,8% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (47,5%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.