Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cabourg"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | -59 355 | 4803 | 4563 | 149 829 | 291 305 | 284 143 | 174 938 | 144 834 | 8750 | 103 | 1780 | 128 213 | 33 302 | 5360 | 1 082 091 | 3420 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 540 788 | 535 730 | 712 274 | 2 813 894 | 4 060 680 | 4 080 791 | 832 363 | 824 272 | 784 560 | 773 047 | 761 534 | 786 021 | 801 509 | 801 509 | 833 497 | 1 822 799 |
| Aktīvi kopā | 481 433 | 540 533 | 716 837 | 2 963 723 | 4 351 985 | 4 364 934 | 1 007 301 | 969 106 | 793 310 | 773 150 | 763 314 | 914 234 | 834 811 | 806 869 | 1 915 588 | 1 826 219 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 2584 | 957 | 4115 | 7165 | 1 138 484 | 1 122 284 | 920 113 | 879 099 | 904 598 | 789 370 | 449 914 | 278 772 | 1 087 545 | 1 696 512 |
| Ilgtermiņa saistības | 479 651 | 544 050 | 720 631 | 3 079 319 | 4 647 439 | 4 784 569 | 1 049 138 | 1 049 138 | 1 054 948 | 1 053 822 | 0 | 291 931 | 699 549 | 951 556 | 1 606 946 | 1 116 514 |
| Saistības kopā | 479 651 | 544 050 | 723 215 | 3 080 276 | 4 651 554 | 4 791 734 | 2 187 622 | 2 171 422 | 1 975 061 | 1 932 921 | 904 598 | 1 081 301 | 1 149 463 | 1 230 328 | 2 694 491 | 2 813 026 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -43 | -5299 | -2861 | -110 175 | -133 729 | -127 231 | -753 521 | -21 994 | 20 565 | 21 980 | -19 525 | -25 783 | -147 585 | -108 807 | -355 444 | -207 904 |
| Pašu kapitāls kopā | 1782 | -3517 | -6378 | -116 553 | -299 569 | -426 800 | -1 180 321 | -1 202 316 | -1 181 751 | -1 159 771 | -141 284 | -167 067 | -314 652 | -423 459 | -778 903 | -986 807 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75 200 | 44 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -43 | -5299 | -277 | -2836 | -8559 | -25 022 | -761 569 | -13 847 | 21 768 | 21 476 | -19 525 | -8518 | -75 179 | -35 938 | -35 124 | -28 452 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -43 | -5299 | -277 | -107 591 | -125 582 | -119 084 | -753 521 | -21 994 | 20 565 | 21 980 | -19 525 | -25 783 | -147 585 | -108 807 | -355 444 | -207 904 |
| Pārskata gada peļņa | -43 | -5299 | -2861 | -110 175 | -133 729 | -127 231 | -753 521 | -21 994 | 20 565 | 21 980 | -19 525 | -25 783 | -147 585 | -108 807 | -355 444 | -207 904 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cabourg"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Cabourg" (reģ. nr. 40103243828) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Dzintaru prospekts 26 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 207 904 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERHAUS".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-986 807 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.