SIA "Zankri un Co"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6631 | 8204 | 8038 | 6867 | 5745 | 4834 | 6849 | 6305 | 4316 | 273 | 240 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3873 | 2404 | 1671 | 937 | 290 | 0 | 607 | 473 | 448 | 264 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 10 504 | 10 608 | 9709 | 7804 | 6035 | 4834 | 7456 | 6778 | 4764 | 537 | 320 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3549 | 5518 | 13 459 | 17 449 | 22 030 | 26 101 | 28 090 | 26 938 | 26 700 | 22 201 | 22 427 | 22 639 | 22 801 | 22 912 | 23 023 | 23 104 |
| Ilgtermiņa saistības | 15 501 | 13 131 | 8550 | 6157 | 6427 | 451 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 19 050 | 18 649 | 22 009 | 23 606 | 28 457 | 26 552 | 28 090 | 26 938 | 26 700 | 22 201 | 22 427 | 22 639 | 22 801 | 22 912 | 23 023 | 23 104 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -14 146 | 505 | -6259 | -3502 | 62 | 704 | 1085 | 473 | -1776 | 272 | -443 | -529 | -165 | -111 | -111 | -81 |
| Pašu kapitāls kopā | -8546 | -8041 | -12 300 | -15 802 | -22 422 | -21 718 | -20 634 | -20 160 | -21 936 | -21 664 | -22 107 | -22 636 | -22 801 | -22 912 | -23 023 | -23 104 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 10 348 | 23 511 | 20 803 | 16 467 | 32 781 | 31 916 | 28 628 | 23 723 | 13 420 | 8112 | 9302 | 2701 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -13 110 | 1668 | -5269 | -2957 | 277 | 1113 | 1268 | 553 | -1776 | 272 | -443 | -529 | -115 | -61 | -61 | -31 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 146 | 505 | -6259 | -3502 | 62 | 865 | 1268 | 553 | -1776 | 272 | -443 | -529 | -115 | -61 | -61 | -31 |
| Pārskata gada peļņa | -14 146 | 505 | -6259 | -3502 | 62 | 704 | 1085 | 473 | -1776 | 272 | -443 | -529 | -165 | -111 | -111 | -81 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Zankri un Co"
Pārskats
SIA "Zankri un Co" (reģ. nr. 40103244630) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Parādes iela 1 - 58.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 81 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-23 104 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.