SIA "BFMC"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 117 | 25 958 | 20 456 | 20 118 | 20 638 | 31 467 | 33 726 | 26 127 | 29 329 | 12 340 | 5698 | 982 | 27 826 | 26 339 | 48 277 | 44 046 | 78 205 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 155 | 71 | 3914 | 3173 | 760 | 614 | 7358 | 10 478 | 8756 | 1732 | 18 750 | 29 993 | 44 249 | 56 265 | 45 412 | 55 047 | 69 686 |
| Aktīvi kopā | 11 272 | 26 029 | 24 370 | 23 291 | 21 398 | 32 081 | 41 084 | 36 605 | 38 085 | 14 072 | 24 448 | 30 975 | 72 075 | 82 604 | 93 689 | 99 093 | 147 891 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2440 | 2305 | 1366 | 2039 | 1966 | 2007 | 8933 | 12 513 | 11 125 | 4271 | 7666 | 2106 | 17 798 | 9873 | 15 152 | 21 653 | 29 245 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6138 | 3949 | 11 199 | 4955 | 0 | 16 468 |
| Saistības kopā | 2440 | 2305 | 1366 | 2039 | 1966 | 2007 | 8933 | 12 513 | 11 125 | 4271 | 7666 | 8244 | 21 747 | 21 072 | 20 107 | 21 653 | 45 713 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 6583 | 21 526 | 20 860 | 18 983 | 17 078 | 26 823 | 28 854 | 20 103 | 23 412 | 6253 | 6981 | 5949 | 27 598 | 11 454 | 12 050 | 3859 | 24 737 |
| Pašu kapitāls kopā | 8583 | 23 526 | 22 860 | 20 983 | 19 078 | 29 669 | 31 700 | 22 949 | 26 258 | 9099 | 16 080 | 22 029 | 49 627 | 61 081 | 73 131 | 76 989 | 101 727 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 834 | 42 351 | 41 897 | 41 946 | 42 535 | 64 310 | 65 831 | 63 275 | 64 861 | 58 413 | 43 542 | 53 612 | 151 960 | 214 407 | 342 086 | 162 296 | 299 630 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 7889 | 25 530 | 24 266 | 22 318 | 20 293 | 31 639 | 33 931 | 24 064 | 26 715 | 15 227 | 6981 | 5949 | 27 598 | 13 954 | 12 050 | 3859 | 26 043 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 7889 | 25 530 | 24 266 | 22 318 | 20 293 | 31 639 | 33 825 | 23 579 | 27 424 | 18 534 | 6981 | 5949 | 27 598 | 13 954 | 12 050 | 3859 | 24 737 |
| Pārskata gada peļņa | 6583 | 21 526 | 20 860 | 18 983 | 17 078 | 26 823 | 28 854 | 20 103 | 23 412 | 6253 | 6981 | 5949 | 27 598 | 11 454 | 12 050 | 3859 | 24 737 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 6583 | 21 526 | 20 860 | 18 983 | 16 232 | 26 823 | 28 854 | 20 103 | 23 412 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "BFMC"
Pārskats
SIA "BFMC" (reģ. nr. 40103246720) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaines pag., Medemciems, Stīgu iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 299 630 €, par 84,6% vairāk nekā gadu iepriekš (162 296 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 24 737 € (8,3% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (17). 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 149 815 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 147 891 € un pašu kapitāls 101 727 € (68,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.