Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SM Fashion"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 168 793 | 114 099 | 128 280 | 156 008 | 710 498 | 654 771 | 415 509 | 660 259 | 816 197 | 525 772 | 661 927 | 812 971 | 625 795 | 774 665 | 698 389 | 741 757 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 8583 | 13 386 | 8792 | 5759 | 146 934 | 160 596 | 188 282 | 209 281 | 487 283 | 424 814 | 354 789 | 167 745 | 92 286 | 61 812 | 48 664 | 34 446 |
| Aktīvi kopā | 177 376 | 127 485 | 137 072 | 161 767 | 857 432 | 815 367 | 603 791 | 869 540 | 1 303 480 | 950 586 | 1 016 716 | 980 716 | 718 081 | 836 477 | 747 053 | 776 203 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 163 891 | 79 939 | 102 899 | 68 090 | 621 214 | 584 645 | 413 761 | 634 803 | 669 574 | 583 287 | 598 720 | 735 559 | 526 341 | 615 272 | 464 239 | 464 908 |
| Ilgtermiņa saistības | 189 919 | 309 921 | 283 935 | 168 389 | 392 432 | 496 268 | 347 604 | 153 000 | 517 112 | 246 067 | 307 289 | 59 213 | 0 | 0 | 32 808 | 18 280 |
| Saistības kopā | 353 810 | 389 860 | 386 834 | 236 479 | 1 013 646 | 1 080 913 | 761 365 | 787 803 | 1 186 686 | 829 354 | 906 009 | 794 772 | 526 341 | 615 272 | 497 047 | 483 188 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -181 233 | -85 797 | 13 249 | 10 518 | -52 919 | -108 380 | 114 281 | 239 311 | 35 057 | 4438 | -10 525 | 75 237 | 5796 | 29 465 | 28 801 | 43 008 |
| Pašu kapitāls kopā | -179 233 | -265 030 | -251 781 | -77 699 | -163 475 | -271 855 | -157 574 | 81 737 | 116 794 | 121 232 | 110 707 | 185 944 | 191 740 | 221 205 | 250 006 | 293 015 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 389 560 | 319 224 | 384 308 | 389 757 | 723 722 | 818 114 | 1 433 213 | 2 377 721 | 1 393 425 | 1 557 085 | 1 204 859 | 970 622 | 1 636 830 | 1 634 489 | 1 610 106 | 1 618 531 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -178 307 | -85 755 | 13 249 | 10 518 | -46 766 | -100 245 | 122 656 | 254 065 | 44 748 | 20 773 | 2781 | 85 817 | 11 375 | 31 657 | 34 609 | 50 839 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -181 233 | -85 797 | 13 249 | 10 518 | -52 919 | -108 380 | 114 281 | 248 521 | 35 730 | 5039 | -10 387 | 75 417 | 6246 | 29 939 | 32 277 | 48 155 |
| Pārskata gada peļņa | -181 233 | -85 797 | 13 249 | 10 518 | -52 919 | -108 380 | 114 281 | 239 311 | 35 057 | 4438 | -10 525 | 75 237 | 5796 | 29 465 | 28 801 | 43 008 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 13 | 13 | 12 | 12 | 23 | 22 | 20 | 23 | 25 | 27 | 27 | 25 | 25 | 21 | 23 | 21 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SKAI PLUSS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "UNIQUE"
- SIA "Passerella"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ExPorto"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "CF Icon"
- SIA SHIYUZU
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VANQUISH"
- SIA Great Food
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Skaņas Pasaule"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SM Fashion"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SM Fashion" (reģ. nr. 40103247069) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Duntes iela 19A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 618 531 €, par 0,5% vairāk nekā gadu iepriekš (1 610 106 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 43 008 € (2,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 21 (gadu iepriekš 23). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 77 073 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 776 203 € un pašu kapitāls 293 015 € (37,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.