Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Marway"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 32 251 | 21 923 | 36 284 | 58 484 | 102 982 | 137 404 | 113 115 | 111 704 | 133 992 | 193 601 | 239 462 | 202 472 | 127 586 | 232 408 | 132 929 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 15 104 | 14 858 | 14 344 | 17 484 | 51 304 | 43 697 | 128 525 | 257 881 | 246 459 | 207 395 | 191 259 | 234 902 | 256 417 | 189 854 | 140 453 |
| Aktīvi kopā | 47 355 | 36 781 | 50 628 | 75 968 | 154 286 | 181 101 | 241 640 | 369 585 | 380 451 | 400 996 | 430 721 | 437 374 | 384 003 | 422 262 | 273 382 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 43 311 | 23 234 | 33 934 | 29 049 | 61 851 | 59 289 | 62 941 | 88 211 | 157 590 | 165 356 | 168 820 | 142 770 | 140 124 | 208 596 | 109 730 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 2780 | 16 549 | 931 | 0 | 0 | 51 503 | 55 552 | 46 780 | 38 009 | 69 894 | 70 145 | 34 868 | 16 517 |
| Saistības kopā | 43 311 | 23 234 | 36 714 | 45 598 | 62 782 | 59 289 | 62 941 | 139 714 | 213 142 | 212 136 | 206 829 | 212 664 | 210 269 | 243 464 | 126 247 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1496 | 9503 | 367 | 5862 | 81 941 | 118 984 | 175 871 | 101 172 | 63 309 | 21 551 | 35 032 | 818 | -50 976 | 5064 | -31 663 |
| Pašu kapitāls kopā | 4044 | 13 547 | 13 914 | 25 660 | 84 769 | 121 812 | 178 699 | 229 871 | 167 309 | 188 860 | 223 892 | 224 710 | 173 734 | 178 798 | 147 135 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 127 109 | 179 030 | 161 940 | 389 856 | 639 505 | 712 605 | 1 012 272 | 941 701 | 853 197 | 994 990 | 1 189 538 | 1 061 557 | 763 853 | 682 896 | 890 507 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1537 | 12 283 | 1368 | 9056 | 94 480 | 136 492 | 200 273 | 101 609 | 63 833 | 22 046 | 35 584 | 1447 | -48 554 | 8025 | -29 210 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1496 | 10 403 | 479 | 8409 | 94 247 | 136 426 | 200 205 | 101 225 | 63 352 | 21 633 | 35 081 | 901 | -50 963 | 5064 | -31 663 |
| Pārskata gada peļņa | 1496 | 9503 | 367 | 5862 | 81 941 | 118 984 | 175 871 | 101 172 | 63 309 | 21 551 | 35 032 | 818 | -50 976 | 5064 | -31 663 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 14 | 16 | 18 | 22 | 24 | 28 | 26 | 28 | 30 | 32 | 27 | 24 | 20 | 24 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 22 832 | 81 941 | 118 984 | 50 000 | 125 871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Marway"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Marway" (reģ. nr. 40103247463) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Ogres nov., Lielvārdes pag., "Jaunplēsumi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 890 507 €, par 30,4% vairāk nekā gadu iepriekš (682 896 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 31 663 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 24 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 104 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 273 382 € un pašu kapitāls 147 135 € (53,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.