Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Immo Luxury"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 110 000 € (24% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 66 661 | 72 471 | 68 287 | 70 293 | 80 513 | 51 721 | 68 291 | 69 912 | 83 576 | 101 085 | 122 638 | 295 029 | 199 470 | 400 297 | 539 147 | 776 304 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 110 831 | 147 098 | 194 582 | 218 445 | 297 528 | 279 581 | 287 084 | 323 214 | 347 188 | 314 427 | 95 261 | 184 362 | 158 156 | 129 717 | 121 716 | 174 684 |
| Aktīvi kopā | 177 492 | 219 569 | 262 869 | 288 738 | 378 041 | 331 302 | 355 375 | 393 126 | 430 764 | 415 512 | 217 899 | 479 391 | 357 626 | 530 014 | 660 863 | 950 988 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 65 841 | 95 548 | 159 399 | 113 643 | 200 705 | 189 264 | 199 157 | 222 399 | 302 582 | 271 650 | 138 003 | 223 168 | 78 996 | 139 572 | 207 184 | 265 391 |
| Ilgtermiņa saistības | 192 833 | 131 776 | 80 577 | 35 999 | 115 239 | 157 165 | 115 266 | 106 299 | 0 | 50 062 | 46 640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 852 |
| Saistības kopā | 258 674 | 227 324 | 239 976 | 149 642 | 315 944 | 346 429 | 314 423 | 328 698 | 302 582 | 321 712 | 184 643 | 223 168 | 78 996 | 139 572 | 207 184 | 321 243 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -83 282 | 72 193 | 30 089 | 117 645 | 58 010 | -75 213 | 44 244 | 60 477 | 63 755 | 27 057 | -28 544 | 280 968 | 108 407 | 226 213 | 213 237 | 286 066 |
| Pašu kapitāls kopā | -81 182 | -8989 | 21 100 | 138 745 | 60 999 | -15 491 | 40 952 | 64 428 | 128 182 | 93 800 | 33 256 | 256 223 | 278 630 | 390 442 | 453 679 | 629 745 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 82 682 | 301 502 | 331 096 | 429 516 | 779 203 | 303 798 | 673 196 | 774 928 | 690 811 | 716 846 | 986 979 | 1 377 374 | 1 302 062 | 1 811 479 | 1 989 424 | 2 613 569 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -58 391 | 107 532 | 59 063 | 169 210 | 88 778 | -73 888 | 45 949 | 70 808 | 65 872 | 30 011 | -19 582 | 297 364 | 135 950 | 262 379 | 256 280 | 311 097 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -74 935 | 73 643 | 33 338 | 152 021 | 78 520 | -75 115 | 44 244 | 69 148 | 66 589 | 27 072 | -20 543 | 297 407 | 136 636 | 263 651 | 257 863 | 314 576 |
| Pārskata gada peļņa | -83 282 | 72 193 | 30 089 | 117 645 | 58 010 | -75 213 | 44 244 | 60 477 | 63 755 | 27 057 | -28 544 | 280 968 | 108 407 | 226 213 | 213 237 | 286 066 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 5 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 | 8 | 8 | 8 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 113 315 | 0 | 0 | 37 001 | 0 | 61 439 | 32 000 | 0 | 86 000 | 114 401 | 150 000 | 110 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Immo Luxury"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Immo Luxury" (reģ. nr. 40103247603) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Strēlnieku iela 1A - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 613 569 €, par 31,4% vairāk nekā gadu iepriekš (1 989 424 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 286 066 € (10,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 373 367 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 950 988 € un pašu kapitāls 629 745 € (66,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "IM Investments". Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.