SIA "Vignobles Selection"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 71 155 | 72 222 | 70 950 | 69 061 | 229 747 | 202 478 | 737 715 | 1 008 415 | 1 113 806 | 1 070 516 | 1 033 312 | 1 004 157 | 990 720 | 222 987 | 213 446 | 204 916 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 971 | 3006 | 0 | 753 240 | 791 927 | 791 927 |
| Aktīvi kopā | 71 155 | 72 222 | 70 950 | 69 061 | 229 747 | 202 478 | 737 715 | 1 008 415 | 1 113 806 | 1 070 516 | 1 052 283 | 1 007 163 | 990 720 | 976 227 | 1 005 373 | 996 843 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 66 367 | 65 728 | 65 658 | 0 | 0 | 0 | 271 913 | 194 176 | 15 597 | 919 | 1340 | 1016 | 1370 | 1138 | 1191 | 2870 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 65 973 | 139 513 | 11 565 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 66 367 | 65 728 | 65 658 | 65 973 | 139 513 | 11 565 | 271 913 | 194 176 | 15 597 | 919 | 1340 | 1016 | 1370 | 1138 | 1191 | 2870 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2788 | 1706 | -1203 | -2204 | 85 841 | 100 678 | 274 889 | 348 437 | 248 061 | -28 611 | -18 654 | -40 806 | -16 797 | -14 261 | 29 090 | -10 209 |
| Pašu kapitāls kopā | 4788 | 6494 | 5292 | 3088 | 90 234 | 190 913 | 465 802 | 814 239 | 1 098 209 | 1 069 597 | 1 050 943 | 1 006 147 | 989 350 | 975 089 | 1 004 182 | 993 973 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4966 | 1267 | 0 | 0 | 523 687 | 379 305 | 1 443 116 | 2 373 192 | 1 552 270 | 57 386 | 17 952 | 23 501 | 33 205 | 32 537 | 46 248 | 59 351 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3280 | 2029 | -1203 | -2204 | 100 137 | 118 492 | 323 468 | 409 928 | 248 061 | -28 611 | -18 654 | -40 806 | -16 797 | -14 261 | 23 655 | -14 848 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3280 | 2029 | -1203 | -2204 | 100 137 | 118 492 | 323 468 | 409 928 | 248 061 | -28 611 | -18 654 | -40 806 | -16 797 | -14 261 | 29 090 | -10 209 |
| Pārskata gada peļņa | 2788 | 1706 | -1203 | -2204 | 85 841 | 100 678 | 274 889 | 348 437 | 248 061 | -28 611 | -18 654 | -40 806 | -16 797 | -14 261 | 29 090 | -10 209 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3990 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Vignobles Selection"
Pārskats
SIA "Vignobles Selection" (reģ. nr. 40103252619) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kupravas iela 42.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 59 351 €, par 28,3% vairāk nekā gadu iepriekš (46 248 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 209 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 351 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 996 843 € un pašu kapitāls 993 973 € (99,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.