Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLO INVESTĪCIJAS IT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 150 000 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2022
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1856 | 2143 | 130 876 | 26 262 | 63 914 | 65 375 | 327 345 | 566 927 | 608 634 | 656 235 | 533 590 | 95 130 | 7 442 701 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4 938 282 | 4 938 282 | 4 938 282 | 4 938 282 | 7 026 543 | 7 954 411 | 7 954 411 | 7 954 411 | 7 954 411 | 10 716 948 | 10 683 199 | 11 678 877 | 8 898 209 |
| Aktīvi kopā | 4 940 138 | 4 940 425 | 5 069 158 | 4 964 544 | 7 090 457 | 8 019 786 | 8 281 756 | 8 521 338 | 8 563 045 | 11 373 183 | 11 216 789 | 11 774 007 | 16 340 910 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4 938 282 | 4 854 782 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 50 | 108 | 50 | 238 728 | 752 089 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 4 737 782 | 4 435 282 | 6 194 093 | 6 419 465 | 6 119 465 | 5 949 465 | 5 479 565 | 5 307 566 | 4 767 083 | 3 186 805 | 3 202 890 |
| Saistības kopā | 4 938 282 | 4 854 782 | 4 737 782 | 4 435 282 | 6 194 093 | 6 419 465 | 6 119 465 | 5 949 527 | 5 479 615 | 5 307 674 | 4 767 133 | 3 425 533 | 3 954 979 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -144 | 83 787 | 245 733 | 197 885 | 143 292 | 1047 | 561 970 | 409 520 | 511 619 | 2 982 079 | 384 147 | 1 898 817 | 4 187 457 |
| Pašu kapitāls kopā | 1856 | 85 643 | 331 376 | 529 262 | 896 364 | 1 600 321 | 2 162 291 | 2 571 811 | 3 083 430 | 6 065 509 | 6 449 656 | 8 348 474 | 12 385 931 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -144 | -66 | -70 | -43 | -55 | -94 | -84 | -134 | -75 | -37 426 | -166 639 | 195 316 | -143 382 |
| EBITDA | -144 | -66 | — | -43 | -55 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -144 | 83 787 | 245 733 | 197 885 | 143 292 | 1047 | 561 970 | 409 582 | 511 669 | 2 982 129 | 384 197 | 1 898 867 | 4 187 507 |
| Pārskata gada peļņa | -144 | 83 787 | 245 733 | 197 885 | 143 292 | 1047 | 561 970 | 409 520 | 511 619 | 2 982 079 | 384 147 | 1 898 817 | 4 187 457 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLO INVESTĪCIJAS IT"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLO INVESTĪCIJAS IT" (reģ. nr. 40103252746) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pildas iela 30A - 18.
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījuma nebija. 2022. gada peļņa bija 4 187 457 €. Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2022. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2022. gada beigās bilances kopsumma bija 16 340 910 € un pašu kapitāls 12 385 931 € (75,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.