"MI Industry" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 532 | 11 216 | 10 113 | 49 295 | 39 975 | 19 981 | 14 577 | 14 137 | 20 625 | 13 120 | 9487 | 16 461 | 13 622 | 24 091 | 44 875 | 58 145 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 134 | 10 | 6068 | 5337 | 5610 | 1767 | 19 049 | 16 546 | 17 015 | 17 307 | 12 736 | 8938 | 8910 | 8439 | 5046 | 3572 |
| Aktīvi kopā | 16 666 | 11 226 | 16 181 | 54 632 | 45 585 | 21 748 | 33 626 | 30 683 | 37 640 | 30 427 | 22 223 | 25 399 | 22 532 | 32 530 | 49 921 | 61 717 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 553 | 21 474 | 17 430 | 33 622 | 51 484 | 30 219 | 40 277 | 40 789 | 45 518 | 30 759 | 43 060 | 41 350 | 40 747 | 51 149 | 56 734 | 34 415 |
| Ilgtermiņa saistības | 12 838 | 13 571 | 26 468 | 54 536 | 98 997 | 113 771 | 135 465 | 153 828 | 179 239 | 246 055 | 281 112 | 306 097 | 303 905 | 316 660 | 364 638 | 379 706 |
| Saistības kopā | 26 391 | 35 045 | 43 898 | 88 158 | 150 481 | 143 990 | 175 742 | 194 617 | 224 757 | 276 814 | 324 172 | 347 447 | 344 652 | 367 809 | 421 372 | 414 121 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 725 | -14 094 | -3898 | -5809 | -57 193 | -17 346 | -33 774 | -21 818 | -23 183 | -59 269 | -55 561 | -20 098 | -72 | -13 159 | -36 172 | 19 047 |
| Pašu kapitāls kopā | -9725 | -23 819 | -27 717 | -33 526 | -104 896 | -122 242 | -142 116 | -163 934 | -187 117 | -246 387 | -301 949 | -322 048 | -322 120 | -335 279 | -371 451 | -352 404 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 97 488 | 93 181 | 90 732 | 88 857 | 92 438 | 117 060 | 92 112 | 120 795 | 137 038 | 121 596 | 102 580 | 116 809 | 131 352 | 165 037 | 192 462 | 230 600 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 725 | -14 094 | -3898 | -5809 | -57 193 | -17 346 | -33 774 | -21 818 | -23 183 | -59 269 | -55 561 | -20 098 | 1710 | -12 263 | -35 831 | 19 347 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 725 | -14 094 | -3898 | -5809 | -57 193 | -17 346 | -33 774 | -21 818 | -23 183 | -59 269 | -55 561 | -20 098 | -72 | -13 159 | -36 172 | 19 047 |
| Pārskata gada peļņa | -11 725 | -14 094 | -3898 | -5809 | -57 193 | -17 346 | -33 774 | -21 818 | -23 183 | -59 269 | -55 561 | -20 098 | -72 | -13 159 | -36 172 | 19 047 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 6 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 7 | 6 | 4 | 5 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- "MI Industry" SIA — 50%
Kopsavilkums: "MI Industry" SIA
Pārskats
"MI Industry" SIA (reģ. nr. 40103254484) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Rēzeknes iela 3B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 230 600 €, par 19,8% vairāk nekā gadu iepriekš (192 462 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 19 047 € (8,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 1 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 433 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-352 404 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.