Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RJ Motorsports"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3363 | 3547 | 1817 | 1792 | 3468 | 7411 | 7404 | 7236 | 8153 | 8973 | 10 203 | 11 325 | 9725 | 5718 | 8407 | 6416 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4959 | 6213 | 4155 | 2962 | 2057 | 1640 | 979 | 339 | 339 | 0 | 2222 | 1389 | 556 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 8322 | 9760 | 5972 | 4754 | 5525 | 9051 | 8383 | 7575 | 8492 | 8973 | 12 425 | 12 714 | 10 281 | 5718 | 8407 | 6416 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 304 | 32 714 | 43 209 | 3026 | 6144 | 9997 | 13 002 | 12 937 | 10 419 | 11 092 | 12 886 | 23 671 | 34 735 | 45 589 | 49 165 | 31 058 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 47 288 | 82 570 | 101 657 | 27 957 | 41 157 | 49 054 | 63 889 | 64 484 | 48 962 | 30 112 | 11 342 | 44 038 | 91 503 |
| Saistības kopā | 12 304 | 32 714 | 43 209 | 50 314 | 88 714 | 111 654 | 40 959 | 54 094 | 59 473 | 74 981 | 77 370 | 72 633 | 64 847 | 56 931 | 93 203 | 122 561 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -6136 | -19 739 | -14 053 | -7793 | -18 361 | -19 408 | -9745 | -13 942 | -4462 | 4973 | 1063 | 5026 | 5354 | 3353 | -33 583 | -31 350 |
| Pašu kapitāls kopā | -4136 | -23 875 | -37 928 | -45 721 | -83 417 | -102 831 | -32 576 | -46 519 | -50 981 | -66 008 | -64 945 | -59 919 | -54 566 | -51 213 | -84 796 | -116 145 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1047 | 6654 | 11 697 | 21 145 | 38 227 | 41 664 | 76 220 | 71 483 | 68 455 | 92 297 | 88 659 | 86 337 | 134 197 | 118 020 | 101 994 | 89 196 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -6135 | -19 673 | -14 008 | -7328 | -16 934 | -17 138 | -9745 | -13 942 | -4462 | 4973 | 1063 | 5026 | 5354 | 3353 | -33 583 | -31 350 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -6136 | -19 739 | -14 053 | -7793 | -18 361 | -19 408 | -9745 | -13 942 | -4462 | 4973 | 1063 | 5026 | 5354 | 3353 | -33 583 | -31 350 |
| Pārskata gada peļņa | -6136 | -19 739 | -14 053 | -7793 | -18 361 | -19 408 | -9745 | -13 942 | -4462 | 4973 | 1063 | 5026 | 5354 | 3353 | -33 583 | -31 350 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 5 | 5 | 6 | 4 | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RJ Motorsports"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RJ Motorsports" (reģ. nr. 40103258768) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Avotu iela 40 - 23A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 89 196 €, par 12,5% mazāk nekā gadu iepriekš (101 994 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 34,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 31 350 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 44 598 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-116 145 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.