Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.J.A. LOGISTICS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 69 974 | 64 089 | 56 483 | 131 077 | 195 781 | 144 683 | 217 681 | 302 849 | 447 496 | 487 395 | 294 364 | 160 533 | 162 529 | 156 537 | 95 174 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 440 | 32 285 | 26 163 | 84 313 | 100 542 | 150 923 | 127 967 | 102 531 | 84 125 | 74 986 | 71 109 | 89 779 | 81 857 | 75 518 | 68 305 |
| Aktīvi kopā | 80 414 | 96 374 | 82 646 | 215 390 | 296 323 | 295 606 | 345 648 | 405 380 | 531 621 | 562 381 | 365 473 | 250 312 | 244 386 | 232 055 | 163 479 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 78 095 | 87 400 | 72 002 | 209 276 | 298 051 | 280 557 | 313 968 | 371 067 | 497 698 | 543 347 | 342 942 | 219 739 | 204 391 | 183 686 | 135 402 |
| Ilgtermiņa saistības | 1870 | 2445 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 79 965 | 89 845 | 72 002 | 209 276 | 298 051 | 280 557 | 313 968 | 371 067 | 497 698 | 543 347 | 342 942 | 219 739 | 204 391 | 183 686 | 135 402 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2003 | 6080 | 4116 | -9031 | -7843 | 16 777 | 16 632 | 2633 | -391 | -14 889 | 3498 | 8042 | 9422 | 8374 | -20 293 |
| Pašu kapitāls kopā | 449 | 6529 | 10 644 | 6114 | -1728 | 15 049 | 31 680 | 34 313 | 33 923 | 19 034 | 22 531 | 30 573 | 39 995 | 48 369 | 28 077 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 269 519 | 132 765 | 211 901 | 393 900 | 503 358 | 559 668 | 1 010 442 | 1 802 654 | 564 854 | 492 948 | 363 587 | 461 358 | 353 907 | 315 443 | 415 803 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1562 | 9017 | 5616 | 30 268 | 83 867 | 126 618 | 95 169 | 68 905 | 21 241 | -3919 | 14 730 | 17 015 | 27 895 | 8374 | -20 150 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1923 | 6080 | 4116 | -6993 | 3699 | 34 027 | 30 503 | 2633 | -391 | -14 889 | 3498 | 8042 | 9422 | 8374 | -20 293 |
| Pārskata gada peļņa | -2003 | 6080 | 4116 | -9031 | -7843 | 16 777 | 16 632 | 2633 | -391 | -14 889 | 3498 | 8042 | 9422 | 8374 | -20 293 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 10 | 6 | 6 | 8 | 12 | 16 | 14 | 15 | 20 | 14 | 14 | 16 | 14 | 12 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.J.A. LOGISTICS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R.J.A. LOGISTICS" (reģ. nr. 40103259975) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Tumes pag., Tume, "Mārstrauti".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 415 803 €, par 31,8% vairāk nekā gadu iepriekš (315 443 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 3,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 20 293 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 800 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 163 479 € un pašu kapitāls 28 077 € (17,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.