SIA "WILL SENSORS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 281 | 66 788 | 81 352 | 155 465 | 213 776 | 191 255 | 213 606 | 215 579 | 349 581 | 555 692 | 1 041 081 | 851 199 | 615 983 | 722 415 | 689 268 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 9997 | 9645 | 28 370 | 56 399 | 54 194 | 86 575 | 85 732 | 69 278 | 46 912 | 72 200 | 97 442 | 80 939 | 384 507 | 362 379 | 316 838 |
| Aktīvi kopā | 46 278 | 76 433 | 109 722 | 211 864 | 267 970 | 277 830 | 299 338 | 284 857 | 396 493 | 627 892 | 1 138 523 | 932 138 | 1 000 490 | 1 084 794 | 1 006 106 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 210 | 65 799 | 57 352 | 81 694 | 119 759 | 99 168 | 123 908 | 78 076 | 147 626 | 211 381 | 626 133 | 262 685 | 172 681 | 173 559 | 122 510 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 20 791 | 46 004 | 32 380 | 18 379 | 5384 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4787 | 3481 | 2175 | 870 |
| Saistības kopā | 31 210 | 65 799 | 78 143 | 127 698 | 152 139 | 117 547 | 129 292 | 78 076 | 147 626 | 211 381 | 626 133 | 267 472 | 176 162 | 175 734 | 123 380 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 9827 | -5114 | 19 994 | 37 082 | 32 352 | 45 751 | 9765 | 36 735 | 42 086 | 170 336 | 95 879 | 152 276 | 159 662 | 84 732 | -26 334 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 415 | 8300 | 28 294 | 77 341 | 111 838 | 157 589 | 167 352 | 204 087 | 246 173 | 416 511 | 512 390 | 664 666 | 824 328 | 909 060 | 882 726 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 246 922 | 292 829 | 405 698 | 717 115 | 894 638 | 906 356 | 1 096 437 | 1 425 090 | 1 616 684 | 1 709 839 | 1 929 297 | 2 873 556 | 2 518 549 | 2 409 464 | 2 369 640 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 11 073 | -5114 | 23 345 | 43 892 | 39 250 | 53 076 | 12 517 | 36 802 | 42 086 | 170 336 | 95 892 | 152 309 | 160 428 | 84 990 | -25 966 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 073 | -5114 | 23 240 | 43 124 | 38 234 | 52 446 | 12 228 | 36 735 | 42 086 | 170 336 | 95 892 | 152 309 | 160 428 | 84 990 | -25 966 |
| Pārskata gada peļņa | 9827 | -5114 | 19 994 | 37 082 | 32 352 | 45 751 | 9765 | 36 735 | 42 086 | 170 336 | 95 879 | 152 276 | 159 662 | 84 732 | -26 334 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "WILL SENSORS"
Pārskats
SIA "WILL SENSORS" (reģ. nr. 40103260828) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaivas iela 33 k-2 - 67.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 369 640 €, par 1,7% mazāk nekā gadu iepriekš (2 409 464 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,5% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 26 334 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 13 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 296 205 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 006 106 € un pašu kapitāls 882 726 € (87,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.