Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Masari"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6997 | 5300 | 5227 | 2540 | 3017 | 3073 | 614 | 551 | 592 | 195 | 400 | 838 | 3027 | 10 386 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2939 | 302 | 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 9936 | 5602 | 5534 | 2540 | 3017 | 3073 | 614 | 551 | 592 | 195 | 400 | 838 | 3027 | 10 386 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 199 | 207 | 1288 | 7959 | 16 269 | 24 257 | 24 287 | 11 587 | 11 287 | 11 287 | 16 465 | 14 672 | 4581 |
| Ilgtermiņa saistības | 78 562 | 72 200 | 101 731 | 100 731 | 100 731 | 100 731 | 100 731 | 100 731 | 100 731 | 100 731 | 92 231 | 87 221 | 86 221 | 86 031 |
| Saistības kopā | 78 562 | 72 399 | 101 938 | 102 019 | 108 690 | 117 000 | 124 988 | 125 018 | 112 318 | 112 018 | 103 518 | 103 686 | 100 893 | 90 612 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4272 | 1828 | -1362 | -3075 | -6194 | -8254 | -10 447 | -93 | 12 741 | -97 | 8706 | 270 | 4983 | 17 640 |
| Pašu kapitāls kopā | -68 626 | -66 797 | -96 404 | -99 479 | -105 673 | -113 927 | -124 374 | -124 467 | -111 726 | -111 823 | -103 118 | -102 848 | -97 866 | -80 226 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 041 | 13 348 | 5597 | 480 | 2765 | 580 | 422 | 0 | 12 970 | 0 | 8810 | 6492 | 9462 | 20 671 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4925 | -396 | -1362 | -3075 | -6194 | -8254 | -10 447 | -93 | 12 791 | -47 | 8756 | 320 | 5033 | 17 690 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4926 | 2153 | -1362 | -3075 | -6194 | -8254 | -10 447 | -93 | 12 791 | -47 | 8756 | 320 | 5033 | 17 690 |
| Pārskata gada peļņa | 4272 | 1828 | -1362 | -3075 | -6194 | -8254 | -10 447 | -93 | 12 741 | -97 | 8706 | 270 | 4983 | 17 640 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Masari"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Masari" (reģ. nr. 40103261202) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ķīpsalas iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 20 671 €, par 118% vairāk nekā gadu iepriekš (9462 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 17 640 € (85,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-80 226 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.