Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUČAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3648 | 1943 | 3461 | 1816 | 2514 | 11 554 | 13 026 | 15 850 | 5197 | 6481 | 4807 | 26 041 | 31 855 | 35 905 | 30 503 | 38 922 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 703 | 18 750 | 27 592 | 15 240 | 33 133 | 37 401 | 64 449 | 98 763 | 75 136 | 82 745 | 56 571 | 39 273 | 29 059 | 74 789 | 63 711 | 53 711 |
| Aktīvi kopā | 4351 | 20 693 | 31 053 | 17 056 | 35 647 | 48 955 | 77 475 | 114 613 | 80 333 | 89 226 | 61 378 | 65 314 | 60 914 | 110 694 | 94 214 | 92 633 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 11 047 | 23 479 | 20 801 | 12 236 | 41 237 | 11 827 | 21 478 | 8410 | 13 955 | 27 550 | 62 085 | 30 770 | 25 817 |
| Ilgtermiņa saistības | 776 | 17 611 | 41 562 | 30 308 | 50 430 | 76 031 | 112 731 | 135 095 | 149 721 | 145 402 | 139 332 | 113 030 | 94 041 | 61 302 | 22 171 | 0 |
| Saistības kopā | 776 | 17 611 | 41 562 | 41 355 | 73 909 | 96 832 | 124 967 | 176 332 | 161 548 | 166 880 | 147 742 | 126 985 | 121 591 | 123 387 | 52 941 | 25 817 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1575 | -493 | -12 509 | -13 790 | -3688 | -9615 | 385 | -17 073 | -16 652 | 3561 | -8710 | 24 693 | 994 | 47 984 | 53 966 | 25 543 |
| Pašu kapitāls kopā | 3575 | 3082 | -10 509 | -24 299 | -38 262 | -47 877 | -47 492 | -61 719 | -81 215 | -77 654 | -86 364 | -61 671 | -60 677 | -12 693 | 41 273 | 66 816 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3875 | 9546 | 8312 | 11 146 | 16 084 | 21 700 | 31 447 | 39 201 | 30 386 | 50 941 | 59 352 | 107 634 | 162 275 | 201 555 | 168 395 | 167 383 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1841 | -449 | -12 509 | -13 880 | -3688 | -9615 | 440 | -17 013 | -16 370 | 3974 | -8710 | 24 588 | 914 | 47 984 | 53 966 | 25 543 |
| EBITDA | 1929 | 2241 | -2419 | -603 | 4895 | -600 | 10 032 | -671 | 6015 | 26 514 | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1841 | -493 | -12 509 | -13 790 | -3688 | -9615 | 385 | -17 073 | -16 652 | 3561 | -8710 | 24 693 | 994 | 47 984 | 53 966 | 25 543 |
| Pārskata gada peļņa | 1575 | -493 | -12 509 | -13 790 | -3688 | -9615 | 385 | -17 073 | -16 652 | 3561 | -8710 | 24 693 | 994 | 47 984 | 53 966 | 25 543 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 159 | 573 | 550 | 976 | 1891 | 2715 | 6687 | 5510 | 7997 | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 88 | 2690 | 10 090 | 13 277 | 8583 | 9015 | 9592 | 16 342 | 22 385 | 22 540 | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 1082 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUČAS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MUČAS" (reģ. nr. 40103263487) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2009. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Jāņa Čakstes iela 1 - 41.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 167 383 €, par 0,6% mazāk nekā gadu iepriekš (168 395 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 25 543 € (15,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 55 794 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 92 633 € un pašu kapitāls 66 816 € (72,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.