SIA "2B REAL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 138 452 | 97 652 | 93 175 | 111 108 | 163 409 | 173 590 | 191 598 | 161 984 | 200 092 | 237 794 | 276 735 | 299 440 | 319 424 | 350 473 | 362 882 | 387 219 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 276 786 | 255 243 | 244 331 | 222 663 | 285 783 | 267 670 | 250 731 | 303 729 | 286 916 | 270 102 | 253 289 | 239 268 | 269 777 | 191 671 | 172 613 | 148 188 |
| Aktīvi kopā | 415 238 | 352 895 | 337 506 | 333 771 | 449 192 | 441 260 | 442 329 | 465 713 | 487 008 | 507 896 | 530 024 | 538 708 | 589 201 | 542 144 | 535 495 | 535 407 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 129 114 | 123 | 899 | 2958 | 1774 | 2112 | 5857 | 7510 | 14 109 | 20 076 | 29 156 | 34 766 | 43 035 | 7346 | 5907 | 5139 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 129 020 | 129 020 | 129 020 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 | 183 579 |
| Saistības kopā | 129 114 | 129 143 | 129 919 | 131 978 | 185 353 | 185 691 | 189 436 | 191 089 | 197 688 | 203 655 | 212 735 | 218 345 | 226 614 | 190 925 | 189 486 | 188 718 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 410 | -62 372 | -16 164 | -5794 | -23 287 | -8270 | -2677 | 21 731 | 14 696 | 14 921 | 13 048 | 3074 | 42 224 | -11 368 | -5210 | 680 |
| Pašu kapitāls kopā | 286 124 | 223 752 | 207 587 | 201 793 | 263 839 | 255 569 | 252 893 | 274 624 | 289 320 | 304 241 | 317 289 | 320 363 | 362 587 | 351 219 | 346 009 | 346 689 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 913 | 18 000 | 19 899 | 29 654 | 30 424 | 40 784 | 75 263 | 69 561 | 65 577 | 65 681 | 63 791 | 91 859 | 63 403 | 72 194 | 70 419 | 74 301 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 410 | -62 372 | -16 164 | -5794 | -23 287 | -8270 | -2677 | 22 430 | 14 696 | 14 921 | 13 048 | 3074 | 42 224 | -11 368 | -5210 | 680 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | -2677 | 22 430 | 14 696 | 14 921 | 13 048 | 3074 | 42 224 | -11 368 | -5210 | 680 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 410 | -62 372 | -16 164 | -5794 | -23 287 | -8270 | -2677 | 22 430 | 14 696 | 14 921 | 13 048 | 3074 | 42 224 | -11 368 | -5210 | 680 |
| Pārskata gada peļņa | -10 410 | -62 372 | -16 164 | -5794 | -23 287 | -8270 | -2677 | 21 731 | 14 696 | 14 921 | 13 048 | 3074 | 42 224 | -11 368 | -5210 | 680 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | 5487 | 5636 | 16 029 | 15 915 | 15 942 | 15 869 | 15 869 | 24 248 | 24 248 | 24 248 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "HIDROTEHNIKA" SIA — 2 kopīgas personas
- Augstkalnes pagasta zemnieku saimniecība "Klāvi"
- SIA "4 APL"
Kopsavilkums: SIA "2B REAL"
Pārskats
SIA "2B REAL" (reģ. nr. 40103268821) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzirkaļu iela 39.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 74 301 €, par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš (70 419 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 680 € (0,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 74 301 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 535 407 € un pašu kapitāls 346 689 € (64,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.