SIA "VANAGS DROŠĪBA"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 159 | 3015 | 4796 | 12 808 | 29 947 | 27 353 | 35 498 | 20 763 | 22 445 | 22 263 | 24 418 | 21 782 | 49 840 | 66 798 | 97 553 | 144 591 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 139 | 10 596 | 8331 | 24 951 | 49 532 | 69 173 | 47 986 | 29 265 | 13 671 | 5640 | 1433 | 1693 | 11 037 | 12 249 | 12 350 | 24 003 |
| Aktīvi kopā | 298 | 13 611 | 13 127 | 37 759 | 79 479 | 96 526 | 83 484 | 50 028 | 36 116 | 27 903 | 25 851 | 23 475 | 60 877 | 79 047 | 109 903 | 168 594 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 391 | 9914 | 8320 | 26 640 | 46 193 | 59 317 | 52 252 | 40 629 | 19 378 | 8841 | 8297 | 8141 | 6946 | 15 510 | 20 063 | 22 064 |
| Ilgtermiņa saistības | 2235 | 10 804 | 22 249 | 44 743 | 69 072 | 64 419 | 74 898 | 76 906 | 71 305 | 62 200 | 55 910 | 35 965 | 29 172 | 16 586 | 4771 | 13 701 |
| Saistības kopā | 2626 | 20 718 | 30 569 | 71 383 | 115 265 | 123 736 | 127 150 | 117 535 | 90 683 | 71 041 | 64 207 | 44 106 | 36 118 | 32 096 | 24 834 | 35 765 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4328 | -4779 | -10 335 | -16 182 | 12 056 | 8581 | -16 455 | -23 841 | 12 940 | 11 429 | 4782 | 17 724 | 45 390 | 22 192 | 38 118 | 47 760 |
| Pašu kapitāls kopā | -2328 | -7107 | -17 442 | -33 624 | -35 786 | -27 210 | -43 666 | -67 507 | -54 567 | -43 138 | -38 356 | -20 631 | 24 759 | 46 951 | 85 069 | 132 829 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 9030 | 3362 | 50 196 | 170 089 | 175 803 | 135 081 | 34 247 | 62 085 | 62 157 | 53 176 | 66 163 | 190 989 | 231 559 | 348 643 | 335 603 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4292 | -4694 | -10 265 | -14 494 | 12 406 | 9680 | -15 455 | -22 940 | 13 870 | 11 609 | 4047 | 17 724 | 45 390 | 22 192 | 38 118 | 47 760 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4328 | -4779 | -10 335 | -16 182 | 12 056 | 8581 | -16 455 | -23 841 | 12 940 | 11 429 | 4782 | 17 724 | 45 390 | 22 192 | 38 118 | 47 760 |
| Pārskata gada peļņa | -4328 | -4779 | -10 335 | -16 182 | 12 056 | 8581 | -16 455 | -23 841 | 12 940 | 11 429 | 4782 | 17 724 | 45 390 | 22 192 | 38 118 | 47 760 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 6 | 10 | 10 | 10 | 10 | 23 | 27 | 28 | 36 | 20 | 24 | 53 | 52 | 135 | 136 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "VANAGS DROŠĪBA"
Pārskats
SIA "VANAGS DROŠĪBA" (reģ. nr. 40103272390) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Langstiņi, Krievupes iela 7A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 335 603 €, par 3,7% mazāk nekā gadu iepriekš (348 643 €). 2025. gada peļņa bija 47 760 € (14,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 136 (gadu iepriekš 135). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 2468 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 168 594 € un pašu kapitāls 132 829 € (78,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.