Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VAG Technics"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 79 000 € (28% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 023 | 59 869 | 84 255 | 72 785 | 78 699 | 66 322 | 54 521 | 22 418 | 69 613 | 257 124 | 207 512 | 156 699 | 145 497 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 91 256 | 122 288 | 116 048 | 226 059 | 227 102 | 343 640 | 417 577 | 478 673 | 580 642 | 275 494 | 224 096 | 173 893 | 128 195 |
| Aktīvi kopā | 109 279 | 182 157 | 200 303 | 298 844 | 305 801 | 409 962 | 472 098 | 501 091 | 650 255 | 532 618 | 431 608 | 330 592 | 273 692 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 60 614 | 20 217 | 18 774 | 58 365 | 64 884 | 74 166 | 170 416 | 91 039 | 109 055 | 28 694 | 26 133 | 29 679 | 32 754 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 53 533 | 34 481 | 74 397 | 51 724 | 103 491 | 59 577 | 79 411 | 57 679 | 57 677 | 32 071 | 15 739 | 4708 |
| Saistības kopā | 60 614 | 73 750 | 53 255 | 132 762 | 116 608 | 177 657 | 229 993 | 170 450 | 166 734 | 86 371 | 58 204 | 45 418 | 37 462 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 774 | 57 163 | 64 687 | 48 998 | 46 111 | 93 111 | 118 210 | 93 060 | 189 880 | 13 725 | 21 157 | 28 770 | 30 056 |
| Pašu kapitāls kopā | 48 665 | 108 407 | 147 048 | 166 082 | 189 193 | 232 305 | 242 105 | 330 641 | 483 521 | 446 247 | 373 404 | 285 174 | 236 230 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 156 250 | 278 148 | 333 817 | 398 391 | 376 698 | 434 134 | 502 662 | 458 774 | 652 939 | 652 244 | 573 095 | 548 445 | 537 354 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 26 928 | 69 528 | 78 976 | 62 338 | 58 937 | 97 942 | 122 842 | 99 106 | 203 970 | 30 282 | 47 936 | 60 228 | 51 070 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 252 | 66 072 | 76 702 | 59 335 | 56 090 | 93 142 | 118 210 | 94 191 | 199 151 | 26 725 | 44 407 | 58 020 | 49 806 |
| Pārskata gada peļņa | 23 774 | 57 163 | 64 687 | 48 998 | 46 111 | 93 111 | 118 210 | 93 060 | 189 880 | 13 725 | 21 157 | 28 770 | 30 056 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 7 | 6 | 7 | 8 | 10 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 26 046 | 29 964 | 23 000 | 49 999 | 108 410 | 4524 | 37 000 | 50 999 | 94 000 | 117 000 | 79 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VAG Technics"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VAG Technics" (reģ. nr. 40103275170) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jāņavārtu iela 19.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 537 354 €, par 2,0% mazāk nekā gadu iepriekš (548 445 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 30 056 € (5,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (13). 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 11). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 706 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 273 692 € un pašu kapitāls 236 230 € (86,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.