Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mūzas istaba"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 34 310 | 61 380 | 78 649 | 72 390 | 134 234 | 122 149 | 136 359 | 147 750 | 211 099 | 125 990 | 116 441 | 111 779 | 109 212 | 108 244 | 101 562 | 79 488 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5576 | 7325 | 4226 | 1304 | 413 | 0 | 0 | 1341 | 5618 | 3011 | 371 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 39 886 | 68 705 | 82 875 | 73 694 | 134 647 | 122 149 | 136 359 | 149 091 | 216 717 | 129 001 | 116 812 | 111 803 | 109 212 | 108 244 | 101 562 | 79 488 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 68 318 | 119 857 | 126 811 | 183 119 | 211 975 | 174 247 | 179 561 | 212 751 | 219 566 | 228 581 | 252 803 | 202 583 | 110 420 | 84 825 | 41 665 |
| Ilgtermiņa saistības | 43 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 89 195 | 112 808 | 98 796 |
| Saistības kopā | 43 148 | 68 318 | 119 857 | 126 811 | 183 119 | 211 975 | 174 247 | 179 561 | 212 751 | 219 566 | 228 581 | 252 803 | 202 583 | 199 615 | 197 633 | 140 461 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5362 | 3649 | -37 369 | -16 135 | 27 106 | -41 348 | 51 938 | 7418 | 34 436 | -94 531 | -21 204 | -29 231 | 47 629 | 1999 | -4700 | 35 098 |
| Pašu kapitāls kopā | -3262 | 387 | -36 982 | -53 117 | -48 472 | -89 826 | -37 888 | -30 470 | 3966 | -90 565 | -111 769 | -141 000 | -93 371 | -91 371 | -96 071 | -60 973 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 95 500 | 297 123 | 361 277 | 317 557 | 619 872 | 591 885 | 672 765 | 747 436 | 731 228 | 619 742 | 424 878 | 365 329 | 623 155 | 558 798 | 481 076 | 534 672 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5362 | 3649 | -37 369 | -16 135 | 27 106 | -40 680 | 53 849 | 11 719 | 39 114 | -86 392 | -21 204 | -29 231 | 47 629 | 2001 | -230 | 45 066 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5362 | 3649 | -37 369 | -16 135 | 27 106 | -41 348 | 51 938 | 7836 | 35 372 | -88 167 | -21 204 | -29 231 | 47 629 | 2001 | -4700 | 35 098 |
| Pārskata gada peļņa | -5362 | 3649 | -37 369 | -16 135 | 27 106 | -41 348 | 51 938 | 7418 | 34 436 | -94 531 | -21 204 | -29 231 | 47 629 | 1999 | -4700 | 35 098 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 8 | 10 | 10 | 10 | 6 | 10 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mūzas istaba"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mūzas istaba" (reģ. nr. 40103282168) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Jaunā iela 12 k-4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 534 672 €, par 11,1% vairāk nekā gadu iepriekš (481 076 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 12,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 35 098 € (6,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 133 668 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-60 973 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.