Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enfriho Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1301 | 7751 | 11 863 | 5316 | 9354 | 12 035 | 18 459 | 55 232 | 49 126 | 107 741 | 200 787 | 213 460 | 188 653 | 123 448 | 109 647 | 109 606 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 1819 | 1449 | 1079 | 10 680 | 8988 | 9702 | 7785 | 4585 | 17 102 | 24 769 | 47 060 | 54 883 | 43 379 | 32 696 | 35 425 |
| Aktīvi kopā | 1301 | 9570 | 13 312 | 6395 | 20 034 | 21 023 | 28 161 | 63 017 | 53 711 | 124 843 | 225 556 | 260 520 | 243 536 | 166 827 | 142 343 | 145 031 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2169 | 5559 | 8178 | 8641 | 30 880 | 29 050 | 0 | 8053 | 8148 | 20 196 | 54 336 | 81 129 | 84 077 | 54 408 | 60 151 | 80 944 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 7607 | 7971 | 48 643 | 39 584 | 20 234 | 42 860 | 77 648 | 71 338 | 60 000 | 52 269 | 44 020 | 24 873 |
| Saistības kopā | 2169 | 5559 | 8178 | 8641 | 38 487 | 37 021 | 48 643 | 47 637 | 28 382 | 63 056 | 131 984 | 152 467 | 144 077 | 106 677 | 104 171 | 105 817 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1868 | 3879 | 1123 | -7380 | -15 257 | 2455 | -4484 | 35 861 | 9949 | 36 458 | 31 785 | 14 481 | -8594 | -42 309 | -21 978 | 1042 |
| Pašu kapitāls kopā | -868 | 4011 | 5134 | -2246 | -18 453 | -15 998 | -20 482 | 15 380 | 25 329 | 61 787 | 93 572 | 108 053 | 99 459 | 60 150 | 38 172 | 39 214 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 23 049 | 69 938 | 61 360 | 39 346 | 73 943 | 113 581 | 124 213 | 224 650 | 235 172 | 281 478 | 348 376 | 564 398 | 714 751 | 839 337 | 686 706 | 679 318 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1868 | 4137 | 1123 | -7380 | -15 257 | 2888 | -1664 | 37 210 | 9949 | 36 458 | 31 785 | 14 481 | -8594 | -42 309 | -21 978 | 1042 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1868 | 4137 | 1123 | -7380 | -15 257 | 2888 | -4484 | 37 210 | 9949 | 36 458 | 31 785 | 14 481 | -8594 | -42 309 | -21 978 | 1042 |
| Pārskata gada peļņa | -1868 | 3879 | 1123 | -7380 | -15 257 | 2455 | -4484 | 35 861 | 9949 | 36 458 | 31 785 | 14 481 | -8594 | -42 309 | -21 978 | 1042 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 1 | 3 | 4 | 7 | 6 | 7 | 7 | 8 | 9 | 10 | 12 | 11 | 12 | 14 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enfriho Group"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enfriho Group" (reģ. nr. 40103286511) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ādažu nov., Carnikavas pag., Gauja, Buru iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 679 318 €, par 1,1% mazāk nekā gadu iepriekš (686 706 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 1042 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 45 288 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 145 031 € un pašu kapitāls 39 214 € (27,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.