Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV CONSTRUCTION"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 14 000 € (30% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2010–2024
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2926 | 46 943 | 131 944 | 165 340 | 160 216 | 71 704 | 67 413 | 5358 | 4959 | 4840 | 4746 | 4652 | 24 094 | 46 971 | 36 618 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 657 | 7664 | 23 556 | 28 384 | 22 584 | 107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2926 | 47 600 | 139 608 | 188 896 | 188 600 | 94 288 | 67 520 | 5358 | 4959 | 4840 | 4746 | 4652 | 24 094 | 46 971 | 36 618 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2848 | 33 135 | 99 186 | 32 862 | 26 672 | 89 | 74 | 95 | 10 | 40 | 90 | 140 | 3939 | 89 | 4129 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 2848 | 33 135 | 99 186 | 32 862 | 26 672 | 89 | 74 | 95 | 10 | 40 | 90 | 140 | 3939 | 89 | 4129 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -22 | 12 074 | 26 370 | 135 134 | -21 200 | -29 839 | -11 754 | -1071 | -314 | -149 | -144 | -144 | 15 643 | 26 727 | -393 |
| Pašu kapitāls kopā | 78 | 14 052 | 40 422 | 156 034 | 161 928 | 94 199 | 67 446 | 5263 | 4949 | 4800 | 4656 | 4512 | 20 155 | 46 882 | 32 489 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 9723 | 152 520 | 571 256 | 821 208 | 527 733 | 56 234 | 9298 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 709 | 40 493 | 3000 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -22 | 14 195 | 30 504 | 158 640 | -14 943 | -29 364 | -7330 | -1071 | -264 | -99 | -94 | -94 | 15 643 | 26 603 | -973 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -22 | 14 195 | 30 498 | 158 215 | -21 200 | -29 839 | -11 754 | -1071 | -264 | -99 | -94 | -94 | 15 643 | 26 777 | -393 |
| Pārskata gada peļņa | -22 | 12 074 | 26 370 | 135 134 | -21 200 | -29 839 | -11 754 | -1071 | -314 | -149 | -144 | -144 | 15 643 | 26 727 | -393 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 11 | 19 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 19 522 | 0 | 37 890 | 14 999 | 61 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV CONSTRUCTION"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SV CONSTRUCTION" (reģ. nr. 40103295425) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Ķekavas nov., Baloži, Bērzu iela 9 k-1 - 18.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 3000 €, par 92,6% mazāk nekā gadu iepriekš (40 493 €). No 2010. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 8,1% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 393 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 15 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3000 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 36 618 € un pašu kapitāls 32 489 € (88,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.