SIA M2 ServissAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2024
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1037 | 4109 | 9350 | 13 | 35 827 | 58 063 | 80 368 | 16 418 | 11 156 | 18 704 | 11 784 | 7604 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 4589 | 2821 | 1049 | 26 251 | 21 694 | 15 299 | 9543 | 3976 | 1123 | 2287 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1037 | 4109 | 13 939 | 2834 | 36 876 | 84 314 | 102 062 | 31 717 | 20 699 | 22 680 | 12 907 | 9891 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 | 0 | 22 575 | 8924 | 31 607 | 68 389 | 64 378 | 33 142 | 17 050 | 22 598 | 14 128 | 14 668 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 11 654 | 0 | 0 | 0 | 14 804 | 57 726 | 10 981 | 7068 | 3064 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 10 | 11 654 | 22 575 | 8924 | 31 607 | 83 193 | 122 104 | 44 123 | 24 118 | 25 662 | 14 128 | 14 668 | 0 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 199 | -8572 | 2099 | 2546 | 11 359 | 1121 | -21 164 | 7637 | 8987 | 437 | 1761 | -3556 | 4778 |
| Pašu kapitāls kopā | 1027 | -7545 | -8636 | -6090 | 5269 | 1121 | -20 042 | -12 406 | -3419 | -2982 | -1221 | -4777 | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 33 235 | 144 775 | 5798 | 131 223 | 163 240 | 144 603 | 158 041 | 94 560 | 103 675 | 121 630 | 139 545 | 81 230 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 199 | -8562 | 2151 | 3454 | 12 102 | 1252 | -20 777 | 8200 | 9199 | 557 | 2041 | -3556 | 4778 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 199 | -8572 | 2099 | 2546 | 12 102 | 1121 | -21 164 | 7637 | 8987 | 437 | 1761 | -3556 | 4778 |
| Pārskata gada peļņa | 199 | -8572 | 2099 | 2546 | 11 359 | 1121 | -21 164 | 7637 | 8987 | 437 | 1761 | -3556 | 4778 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 18 | 32 | 4 | 14 | 18 | 18 | 15 | 14 | 15 | 14 | 14 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5269 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Kremennaja" — 100%
- SIA "Na&Ru" — 100%
Kopsavilkums: SIA M2 Serviss
Pārskats
SIA M2 Serviss (reģ. nr. 40103296416) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 36.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 81 230 €, par 41,8% mazāk nekā gadu iepriekš (139 545 €). 2024. gada peļņa bija 4778 € (5,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 13 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 14). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 13 538 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.