Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G Alliance"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2027 | 6521 | 7496 | 22 174 | 36 175 | 41 448 | 44 902 | 56 154 | 71 249 | 64 697 | 54 895 | 41 504 | 35 517 | 50 019 | 71 242 | 81 165 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 5200 | 14 146 | 12 561 | 34 359 | 25 076 | 16 211 | 9433 | 9511 | 3953 | 2842 | 1742 | 16 930 | 16 288 | 13 127 | 13 273 |
| Aktīvi kopā | 2027 | 11 721 | 21 642 | 34 735 | 70 534 | 66 524 | 61 113 | 65 587 | 80 760 | 68 650 | 57 737 | 43 246 | 52 447 | 66 307 | 84 369 | 94 438 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 206 | 13 560 | 28 235 | 49 015 | 68 866 | 76 329 | 76 635 | 72 009 | 81 530 | 65 822 | 53 110 | 43 283 | 73 609 | 0 | 0 | 135 627 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 350 | 212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 495 | 121 524 | 0 |
| Saistības kopā | 206 | 13 910 | 28 447 | 49 015 | 68 866 | 76 329 | 76 635 | 72 009 | 81 530 | 65 822 | 53 110 | 43 283 | 73 609 | 98 495 | 121 524 | 135 627 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -179 | -5089 | -4984 | -8571 | 20 705 | -12 346 | 103 | 9100 | 5652 | 3598 | 1799 | -4664 | -21 125 | -11 026 | -4967 | -4034 |
| Pašu kapitāls kopā | 1821 | -3268 | -8252 | -16 823 | -3233 | -15 625 | -15 522 | -6422 | -770 | 2828 | 4627 | -37 | -21 162 | -32 188 | -37 155 | -41 189 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 106 152 | 122 800 | 185 110 | 364 214 | 365 979 | 416 003 | 436 023 | 514 181 | 464 157 | 440 722 | 432 033 | 470 366 | 589 889 | 633 710 | 639 906 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -179 | -4739 | -5122 | -8571 | 20 705 | -12 052 | 103 | 9714 | 5662 | 3685 | 1799 | -4664 | -21 099 | -11 016 | -4966 | -4014 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -179 | -4739 | -5122 | -8571 | 20 705 | -12 052 | 103 | 9714 | 5662 | 3685 | 1799 | -4664 | -21 099 | -11 016 | -4966 | -4014 |
| Pārskata gada peļņa | -179 | -5089 | -4984 | -8571 | 20 705 | -12 346 | 103 | 9100 | 5652 | 3598 | 1799 | -4664 | -21 125 | -11 026 | -4967 | -4034 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 6 | 8 | 16 | 17 | 19 | 18 | 20 | 19 | 18 | 17 | 15 | 16 | 17 | 19 | 19 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G Alliance"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "G Alliance" (reģ. nr. 40103296543) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krustpils iela 6 k-8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 639 906 €, par 1,0% vairāk nekā gadu iepriekš (633 710 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4034 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 19. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 679 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-41 189 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.