"INNOFORCE" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3312 | 9414 | 12 358 | 12 326 | 26 616 | 16 164 | 15 808 | 16 881 | 15 357 | 10 865 | 10 779 | 2581 | 1869 | 2883 | 1745 | 1822 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 320 | 1431 | 2747 | 1539 | 1791 | 2486 | 2305 | 1984 | 716 | 74 | 0 | 2781 | 1646 | 511 | 0 | 1094 |
| Aktīvi kopā | 3632 | 10 845 | 15 105 | 13 865 | 28 407 | 18 650 | 18 113 | 18 865 | 16 073 | 10 939 | 10 779 | 5362 | 3515 | 3394 | 1745 | 2916 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3022 | 7504 | 9794 | 15 875 | 30 858 | 21 657 | 0 | 21 094 | 21 966 | 17 786 | 17 001 | 13 243 | 7237 | 7822 | 8324 | 8590 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 051 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3022 | 7504 | 9794 | 15 875 | 30 858 | 21 657 | 12 051 | 21 094 | 21 966 | 17 786 | 17 001 | 13 243 | 7237 | 7822 | 8324 | 8590 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1390 | 2731 | 1970 | -7321 | 411 | -556 | 9069 | -8292 | -3664 | -954 | 624 | -1659 | 4159 | -706 | -2151 | 905 |
| Pašu kapitāls kopā | 610 | 3341 | 5311 | -2010 | -2451 | -3007 | 6062 | -2229 | -5893 | -6847 | -6222 | -7881 | -3722 | -4428 | -6579 | -5674 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 4920 | 35 492 | 52 007 | 45 682 | 82 523 | 71 000 | 67 399 | 107 000 | 154 000 | 120 000 | 128 000 | 103 000 | 84 000 | 103 500 | 105 000 | 107 600 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1390 | 2808 | 2172 | -7321 | 589 | -556 | 9071 | -8292 | -3664 | -954 | 624 | -1659 | 4159 | -706 | -2151 | 905 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1390 | 2808 | 2172 | -7321 | 589 | -556 | 9069 | -8292 | -3664 | -954 | 624 | -1659 | 4159 | -706 | -2151 | 905 |
| Pārskata gada peļņa | -1390 | 2731 | 1970 | -7321 | 411 | -556 | 9069 | -8292 | -3664 | -954 | 624 | -1659 | 4159 | -706 | -2151 | 905 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: "INNOFORCE" SIA
Pārskats
"INNOFORCE" SIA (reģ. nr. 40103302996) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zentenes iela 37 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 107 600 €, par 2,5% vairāk nekā gadu iepriekš (105 000 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 905 € (0,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 53 800 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-5674 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.