LAURS SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 | 8307 | 8297 | 11 805 | 11 805 | 11 805 | 11 805 | 10 509 | 9618 | 7872 | 565 | 2796 | 637 | 761 | 676 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 1 | 8307 | 8297 | 11 805 | 11 805 | 11 805 | 11 805 | 10 509 | 9618 | 7872 | 565 | 2796 | 637 | 761 | 676 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 28 | 1257 | 1480 | 3096 | 3533 | 3583 | 3666 | 2492 | 50 | 666 | 554 | 0 | 50 | 110 | 107 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 28 | 1257 | 1480 | 3096 | 3533 | 3583 | 3666 | 2492 | 50 | 666 | 554 | 50 | 50 | 110 | 107 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -35 | 7077 | -233 | -990 | -437 | -50 | -83 | -122 | 1551 | -2362 | -7678 | 2775 | -2159 | 64 | -82 |
| Pašu kapitāls kopā | -27 | 7050 | 6817 | 8709 | 8272 | 8222 | 8139 | 8017 | 9568 | 7206 | 11 | 2746 | 587 | 651 | 569 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 500 | 42 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 8800 | 18 068 | 16 134 | 10 413 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -36 | 8334 | -233 | -940 | -387 | 0 | -33 | -72 | 1551 | -2312 | -7628 | 2825 | -2109 | 114 | -32 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -35 | 8334 | -233 | -940 | -387 | 0 | -33 | -72 | 1551 | -2312 | -7628 | 2825 | -2109 | 114 | -32 |
| Pārskata gada peļņa | -35 | 7077 | -233 | -990 | -437 | -50 | -83 | -122 | 1551 | -2362 | -7678 | 2775 | -2159 | 64 | -82 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: LAURS SIA
Pārskats
LAURS SIA (reģ. nr. 40103308560) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Asaru prospekts 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 10 413 €, par 35,5% mazāk nekā gadu iepriekš (16 134 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 0,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 82 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 676 € un pašu kapitāls 569 € (84,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (99,6%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.