Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S.U.V."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 963 | 19 515 | 18 285 | 20 382 | 58 873 | 59 952 | 59 427 | 59 003 | 58 947 | 89 136 | 89 983 | 122 304 | 160 014 | 222 966 | 262 979 | 242 933 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 1748 | 15 731 | 22 679 | 16 101 | 10 549 | 5069 | 1032 | 51 303 | 46 669 | 36 031 | 25 737 | 123 721 | 567 176 | 1 035 521 |
| Aktīvi kopā | 963 | 19 515 | 20 033 | 36 113 | 81 552 | 76 053 | 69 976 | 64 072 | 59 979 | 140 439 | 136 652 | 158 335 | 185 751 | 346 687 | 830 155 | 1 278 454 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 20 134 | 25 052 | 39 012 | 80 746 | 71 854 | 79 096 | 80 915 | 80 753 | 154 897 | 144 152 | 128 070 | 91 545 | 185 138 | 5486 | 18 119 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 578 904 | 929 473 |
| Saistības kopā | 0 | 20 134 | 25 052 | 39 012 | 80 746 | 71 854 | 79 096 | 80 915 | 80 753 | 154 897 | 144 152 | 128 070 | 91 545 | 185 138 | 584 390 | 947 592 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1037 | -1582 | -4400 | 2120 | 4930 | 3395 | -13 319 | -7723 | -3931 | 6317 | 6958 | 37 765 | 63 941 | 67 343 | 84 217 | 85 097 |
| Pašu kapitāls kopā | 963 | -619 | -5019 | -2899 | 806 | 4199 | -9120 | -16 843 | -20 774 | -14 458 | -7500 | 30 265 | 94 206 | 161 549 | 245 765 | 330 862 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 355 | 3270 | 33 857 | 78 544 | 62 772 | 39 154 | 13 296 | 12 732 | 13 305 | 43 785 | 69 657 | 122 561 | 119 705 | 166 273 | 201 405 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1037 | -1582 | -4444 | 2827 | 5056 | 3447 | -13 247 | -7718 | -3931 | 6317 | 6958 | 37 765 | 63 941 | 69 209 | 105 692 | 155 031 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1037 | -1582 | -4400 | 2120 | 4930 | 3395 | -13 319 | -7723 | -3931 | 6317 | 6958 | 37 765 | 63 941 | 67 343 | 84 217 | 85 097 |
| Pārskata gada peļņa | -1037 | -1582 | -4400 | 2120 | 4930 | 3395 | -13 319 | -7723 | -3931 | 6317 | 6958 | 37 765 | 63 941 | 67 343 | 84 217 | 85 097 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Aircraft solutions SIA — 55%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S.U.V."
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "S.U.V." (reģ. nr. 40103308861) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Līvciema iela 9 k-2 - 36.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 201 405 €, par 21,1% vairāk nekā gadu iepriekš (166 273 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 85 097 € (42,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 703 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 278 454 € un pašu kapitāls 330 862 € (25,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.