SIA "MMA group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 126 | 2624 | 315 | 512 | 9 | 366 | 1049 | 211 | 706 | 511 | 779 | 1894 | 2262 | 1734 | 2409 | 940 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 697 | 401 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 126 | 3321 | 716 | 624 | 9 | 366 | 1049 | 211 | 706 | 511 | 779 | 1894 | 2262 | 1734 | 2409 | 940 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 86 | 2934 | 1798 | 3939 | 6222 | 6393 | 6640 | 1867 | 1830 | 2751 | 5018 | 5827 | 3500 | 8028 | 11 378 | 7868 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 86 | 2934 | 1798 | 3939 | 6222 | 6393 | 6640 | 1867 | 1830 | 2751 | 5018 | 5827 | 3500 | 8028 | 11 378 | 7868 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 30 | 347 | -1468 | -2233 | -4328 | 186 | 436 | 3935 | 532 | -1116 | -1998 | 306 | 2694 | -5055 | -2675 | 2041 |
| Pašu kapitāls kopā | 40 | 387 | -1082 | -3315 | -6213 | -6027 | -5591 | -1656 | -1124 | -2240 | -4239 | -3933 | -1238 | -6294 | -8969 | -6928 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 475 | 7927 | 29 471 | 8375 | 12 120 | 20 057 | 21 698 | 24 447 | 30 192 | 25 686 | 27 069 | 35 265 | 41 291 | 26 888 | 44 214 | 56 348 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 35 | 357 | -1468 | -2233 | -4328 | 186 | 436 | 4089 | 536 | -1095 | -1989 | 310 | 2696 | -5049 | -2674 | 2041 |
| EBITDA | — | — | — | — | — | — | 436 | 4089 | 536 | -1095 | -1989 | 310 | 2696 | -5049 | -2674 | 2041 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 | 357 | -1468 | -2233 | -4328 | 186 | 436 | 4089 | 536 | -1095 | -1989 | 310 | 2696 | -5049 | -2674 | 2041 |
| Pārskata gada peļņa | 30 | 347 | -1468 | -2233 | -4328 | 186 | 436 | 3935 | 532 | -1116 | -1998 | 306 | 2694 | -5055 | -2675 | 2041 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | 2712 | 2874 | 2912 | 4626 | 4479 | 7645 | 14 062 | 11 355 | 17 625 | 23 791 |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "MMA group"
Pārskats
SIA "MMA group" (reģ. nr. 40103311039) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ilūkstes iela 101 k-2 - 68.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 56 348 €, par 27,4% vairāk nekā gadu iepriekš (44 214 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 37,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 2041 € (3,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 18 783 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-6928 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.